Šest power grower v souboji o jedinečnou trofej

6 farmářů z celé Evropy rovněž přijalo výzvu s logem. A to ve velkém. S promyšlenou technikou a na výjimečných polích přitom vzniká blockbuster varianta pro loga Strauss. Ale co by byla taková soutěž bez všeho toho kolem?

Naše moderátorky navštěvují a doprovázejí hospodáře během realizace a umožňují nám exkluzivně nahlédnout do jejich myšlení a plánů. Na konci „turnajové fáze“ má naše komunita možnost hlasovat pro svého vítěze a nadělit mu jedinečný pohár Farmers Cup. Tak se z našeho evropského mistrovství farmářů stane interaktivní zážitek.

Kdo podá mimořádný výkon, ten si také zaslouží naprosto skvělou cenu. A pohár Farmers Cup je všechno možné, jen ne "0815". S láskyplnými detaily a perfektní z hlediska řemesla vyjadřuje lásku ke stroji a je opravdovým uznáním experta v moderním zemědělství. Kdo ho na konci zvedne do výšky jako vítěz, má naftu v krvi a vychutnává si každý točivý moment. Kdo se stane nejkreativnějším farmářem Evropy?

6 farmářů, 6 obratných a kreativních osobností. Naši power grower z Německa, Rakouska, Švýcarska, Švédska, Nizozemska a Polska mají velké plány. A to v pravém slova smyslu. Louky a pastviny, s tulipány nebo s ječmenem – různá pole vyžadují rozdílné metody přístupu. Jsme zvědaví na mimořádné výsledky! Vy také?

Vanessa Mai, Melissa Naschenweng, Melanie Oesch, Jennifer Reinhold, Iwona Blecharczyk a Tess Milne – opravdové národní hvězdy doprovázejí naše hvězdné hospodáře při jejich projektech a poskytují nám napínavý pohled do jejich pracovního života. Přitom samozřejmě energicky podporují a propagují své farmáře – jinak by to nebylo žádné správné soupeření!

Buďte při tom, jak farmáři plánují a realizují svá kreativní mistrovská díla! Budeme je doprovázet krok za krokem na jejich cestě k farmářskému poháru. Těšte se každý týden na nová videa na Youtube, Instagramu a Facebooku!