Acrobatics at work - Akční interpretace pracovního světa

Vzhůru s panelem pro naši podzimní kampaň „stretch your limits“. Soubor špičkových akrobatů představuje nové strečové oděvy e.s.dynashield v dech beroucím představení. Choreografie inscenovaná pouze pro tento spot odráží nebývalou volnost pohybu a příjemné pohodlí při nošení výrobků této nové kolekce.

ROBUSTNÍ A DYNAMICKÉ - bXeric® - the thread makes it possible

Náš vývojářský tým se intenzivně zabýval koncipováním materiálu, který je mimořádně oděruvzdorný a poskytuje velkou volnost pohybu a pohodlí při nošení. Výsledkem je materiál bXeric® double weave, z něhož jsou výrobky naší nové kolekce e.s.dynashield.

Vně pevný, uvnitř měkký - zvláštní kombinace polyamidu a elastanu, stejně jako jedinečná dvojí technologie tkaní jsou tajemstvím složení materiálu. Tak je vnější strana materiálu maximálně robustní, zatímco vnitřní strana je při nošení příjemně měkká.

bXeric® double weave - velmi vhodný pro řemeslníky, kteří se hodně pohybují, stále klečí a znovu vstávají.

Ať prostřednictvím zákaznického servisu, řízení kvality, workwearstores®, veletrhů nebo sociálních médií – zákazníci nám pravidelně poskytují osobně, telefonicky nebo písemně zpětnou vazbu k našim výrobkům. Tu bereme velmi vážně a aktivně ji využíváme pro budoucí nápady.

ZPĚTNÁ VAZBA, NA KTERÉ ZÁLEŽÍ

Náš vývojářský tým obuvi je ve stálém kontaktu s jejími nositeli. Z odpovědí našich zákazníků a také z našich vlastních nápadů vyvíjíme koncepty pro nové výrobky. Realizujeme je společně s dlouholetými partnery. Příkladem je naše nová bezpečnostní obuv S3 Cebus mid a Cebus low.

Svěží barvy, rychlý vývoj zcela dle přání zákazníka – tím je známa společnost engelbert strauss. V posledních letech jsme hodně investovali do vývoje našich modelů obuvi. Abychom mohli při rostoucí poptávce reagovat ještě rychleji na přání našich zákazníků, uvedli jsme nyní spolu s naším italským partnerem do provozu nový stroj na výrobu podrážek. Ten nám umožňuje ještě flexibilnější plánování výroby a vytváří prostor pro další vývoj podrážek.

engelbert strauss Asie

Jak vznikají výrobky engelbert strauss? Odkud pochází? Odpovědi poskytuje dokument, který byl na jaře natočen na různých výrobních místech v Asii.

Podnik

Jsme soukromý rodinný podnik čtvrté generace. My, Norbert, Steffen a Henning Strauss, společně vedeme podnik, který založil náš otec a dědeček Engelbert Strauss. V naší firmě v Biebergemündu / Frankfurt a.M. zaměstnáváme zhruba 1 100 zaměstnanců. Jsme zastoupeni devíti vlastními společnostmi v Evropě a kromě toho zásobujeme velký počet mezinárodních, podnikajících zákazníků z Rhein-Mainu.
Jako přední výrobce v oblasti pracovních oděvů měníme strukturu celých odvětví. Naše nabídka zahrnuje pracovní oblečení a příslušenství, obuv a také bezpečnost práce.

Již několik let cíleně vkládáme své dlouholeté zkušenosti a blízkost k trhu do tvorby vlastních kolekcí. Tak našim zákazníkům můžeme nabídnout promyšlený vlastní vývoj od hlavy až k patě. Přitom máme vysoké nároky na design a funkci našich výrobků. Na základě technických výkonnostních hodnot a sportovního charakteru se naše výrobky ve zvýšené míře nosí také mimo pracovní svět. Naše výrobky prodáváme online, prostřednictvím katalogu a vlastních obchodů workwearstores®. Jsme 100% samostatní a proto nesdělujeme žádná firemní čísla.