Fanoušci Strausse, ukažte, co umíte!

Také my jsme se do toho pořádně opřeli, abychom mohli ocenit vaše DIY pštrosy tím správným pohárem. Vzniklo tak malé mistrovské dílo, které svou dokonalostí zvýší tep každého řemeslníka. Z výroby profesionální kovárny, která již navrhovala pohár pro Champions League. Vítěz soutěže Strauss Cup odejde domů s tímto exkluzivním jedinečným kouskem a může po právu říct, že je opravdový DIY mistr. Jste připraveni na výzvu?

Jste mistr v práci s lupínkovou pilou? Opravdový umělec se sekačkou, nebo absolutní profesionál v ikebaně? Nezáleží na tom, jaké řemeslo máte rádi – jednoduše se do toho pusťte, zinscenujte naše logo a ukažte nám, jak jste úžasní! Budeme vás propagovat na našich sociálních mediálních kanálech a s trochou štěstí si domů odnesete exkluzivní pohár Strauss Cup a také celkem 5 000 €*! Myslete prostě na hashtag #StraussChallenge a sdílejte své kreativní příspěvky až do 21.6. na Instagramu. Naše komunita vybere z 8 nejlepších výherce. Druhé až osmé místo nevyjdou naprázdno a získají poukázku na zboží v hodnotě 100 €. Těšíme se na vaše kreace!

* Výhrou je pohár Strauss Cup, peněžní odměna 2 500€ a poukázka na zboží v hodnotě 2 500€ (s možností uplatnění vždy v té zemi, ve které má účastník své trvalé bydliště).

Kdo má nejvyšší šance na získání poháru? Představíme vám nejžhavější kandidáty, kteří mají největší šance vystoupit na stupně vítězů. Chcete být také u toho? Žádný problém! Jednoduše sdílejte své kreativní nápady na Instagramu. Nezapomeňte na #StraussChallenge!