Rozpoznat znamení doby. Kdy na tom záleželo víc? Naše zásada: Okamžik po klidu je okamžikem před pohybem. Všimli jsme si totiž: Touha něco dělat je větší než kdy dřív. U Strausse chceme chytit budoucnost za pačesy. Prostě dělat.

Společnost Strauss jde s dobou a mění se, ale jedno zůstává stále stejné: Fascinace řemeslem. Chceme vášeň pro inovaci a techniku oslavit s našimi fanoušky, a proto jim předkládáme zcela zvláštní výzvu: Zinscenujte naše logo ve vašem pracovním prostředí a dokažte tak, v čem jste dokonalí! Přitom nejde ve dvou pohárech o nic menšího, než o mistrovství. Takže: Fanouškové Strausse, spojte se!

Soutěž nejkreativnějších farmářů Evropy

Zde proti sobě nastupuje výběr evropské farmářské elity. Kdo na svém poli probudí naše logo k životu tím nejsenzačnějším a nejkreativnějším způsobem? Naše komunita může tuto napínavou tvorbu sledovat na našich sociálních mediálních sítích a nakonec zvolit vítěze.

Community Event pro všechny fanoušky Strausse

Každý se může zúčastnit! Sdílejte své kreativní nápady s hashtagem #StraussCup na Instagramu. Budeme vás propagovat! Šťastný výherce si s sebou domů odnese jedinečný pohár a celkem 5 000 €*!

* Výhrou je pohár Strauss Cup, peněžní odměna 2 500€ a poukázka na zboží v hodnotě 2 500€ (s možností uplatnění vždy v té zemi, ve které má účastník své trvalé bydliště).

Jin a jang pracovního světa.

Dvě strany. Jedna medaile.

To je tak nádherně originální, absolutistické, téměř zvláštní. Opravdu nepochybné. Symbol a vzor pro mistry a tvůrce (= Engelbertův efekt)

Plyne naprosto lehce ze rtů,
rozumí tomu i v zámoří

to je ikonické,
lehké jako pírko
a volné jako pták

TO NEJLEPŠÍ Z ENGELBERTOVSKÉ ANALOGOVÉ OPRAVDOVOSTI.

TO NEJLEPŠÍ ZE PŠTROSÍHO STATE OF THE ART.

SYNTÉZA: JSME ENGELBERT. A JSME STRAUSS. (A KDYŽ TO NA ŠTÍTKU NA ZVONKU PŮJDE, TAKÉ PŘED TÍM A ZA TÍM.)