Provozní potřeby

Balicí páska tesa 4124

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

121,00
( vč. DPH | bez DPH )
základní cena: 1,83/metr

od 6 kus: 111,32  | základní cena: 1,69/metr

od 36 kus: 101,64  | základní cena: 1,54/metr

od 144 kus: 95,59  | základní cena: 1,45/metr

Obj. číslo: 3941245
Dodací lhůty cca 3-5 Pracovní
dny
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Obalová lepicí páska Premium na bázi folie z polyvinylchloridu se silným lepidlem z přírodního kaučuku. Navíc s velmi vysokou pevností v tahu a také  rovnoměrným a tichým odvíjením.


Šířka: 48 mm
Délka: 50 m


Použití: bezproblémové ruční a strojní zpracování, univerzálně použitelná pro uzavření středně těžkých až těžkých přepravních krabic.Pozor: naše doporučení k použití jsou založena na zkušenostech z praxe. Protože podmínky použití jsou vždy odlišné, doporučujeme vyzkoušet vhodnost lepicí pásky na upravovaném předmětu!