Provozní potřeby

Lepicí páska - nebezpečí přetržení

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

108,90
( vč. DPH | bez DPH )
základní cena: 1,65/metr

od 6 kus: 98,01  | základní cena: 1,49/metr

od 36 kus: 82,28  | základní cena: 1,25/metr

Obj. číslo: 3964170
Dodací lhůty cca 3-5 Pracovní
dny
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Robustní lepicí páska z polyvinylchloridu, uzavírá a současně dává výstrahu. Úspora jednoho pracovního kroku. Proto ušetříte jeden pracovní postup a náklady za zvláštní výstražné etikety.


Šířka: 50 mm
Délka: 66 m


Použití: univerzálně použitelné pro uzavření a označení středně těžkých až těžkých balíků.Naše doporučení k použití jsou založena na zkušenostech z praxe. Protože podmínky použití se vždy liší, doporučujeme na upravovaném předmětu vyzkoušet vhodnost lepicí pásky!