Provozní potřeby

tesa-lepící páska 4280

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

44,77
( vč. DPH | bez DPH )
základní cena: 0,68/metr

od 6 kus: 37,51  | základní cena: 0,57/metr

od 36 kus: 35,09  | základní cena: 0,53/metr

od 144 kus: 27,83  | základní cena: 0,42/metr

Obj. číslo: 3942805
Dodací lhůty cca 3-5 Pracovní
dny
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Balicí lepicí páska na bázi polypropylenové folie se syntetickým kaučukem. Lehce odvíjitelná lepicí páska je vhodná zejména pro zpracování se všemi ručními odvíječkami.


Šířka: 50 mm
Délka: 66 m


Použití: bezproblémové, ruční zpracování, univerzálně použitelná pro uzavření lehkých až středně těžkých přepravních krabic, balíčky atd.Pozor: naše doporučení k použití jsou založena na zkušenostech z praxe. Protože podmínky použití jsou vždy odlišné, doporučujeme vyzkoušet vhodnost lepicí pásky na polotovaru!