Bezpečnostní obuv - kvalita a design v kombinaci


e.s. S3 bezpečnostní pracovní obuv Cebus mid
e.s. S3 bezpečnostní pracovní obuv Zahnia mid
e.s. S3 bezpečnostní pracovní obuv Sinope low
e.s. S3 Bezpečnostní pracovní boty Cebus low
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Logistické centrum Jihlava
Střitež u Jihlavy 3
588 11 Střitež u Jihlavy
Czech Republic

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Bezpečnostní obuv


Bezpečnostní obuv se stejně jako pracovní oděvy nosí v téměř každém zaměstnání. Podle požadavků může být různě zpracována. Neboť nemusí být jen odolná a robustní, také komfort při nošení a vzhled hrají stále důležitější roli. Různá pracovní využití vyžadují různé vlastnosti. Proto v online obchodě engelbert strauss nabízíme bezpečnostní obuv také v různých stupních bezpečnosti. Ať jako sandály, polobotky nebo kotníkové varianty – bezpečnostní obuv Vás chrání stejně jako pracovní rukavice přede všemi možnými riziky.

Bezpečnostní obuv a jejich určení

Pro různá profesní odvětví jsou Vám u firmy engelbert strauss k dispozici různé modely. Bezpečnostní obuv bezpečnostního stupně S1 je zesílena tužinkou na ochranu prstů (z oceli, hliníku nebo plastu), vykazovat musí podrážku odolnou vůči palivům a také antistatické vlastnosti. Oblast pak musí být uzavřena. Bezpečnostní obuv stupně S2 je navíc ještě nejméně 60 min. nepromokavá. Bezpečnostní stupeň S3 navíc nabízí profilovanou podrážku, bezpečnou proti průsaku. 100 % voděodolná je bezpečnostní obuv stupně S4 a S5.

Funkčnost bezpečnostní obuvi

Po celý pracovní den jsou tyto boty Vaším stálým průvodcem, proto Vám nabízíme obuv, která je nejen prodyšná, ale boduje také vysokým komfortem při nošení díky vypodloženým prvkům a šetrné vložce. Kromě toho chrání před zraněními. Vaše nohy a klouby Vám budou vděčné, když se rozhodnete pro naši bezpečnostní obuv. V kombinaci s mnoha pracovním kalhotam z našeho online obchodu je možné pracovní oděvy opticky sladit. V každém případě mají všechny boty tužinku na ochranu prstů. Díky vynikajícímu zpracování však v žádném případě neruší při práci. Prodyšný materiál zabraňuje hromadění vlhkosti, takže se nemusíte obávat, že budete mít po práci mokré nohy, které budou nepříjemně cítit. Zesílení v oblasti pat odpruží sebemenší krok, takže se i po několika hodinách nošení nemusíte obávat těžkých a unavených nohou. Bezpečnostní obuv je volitelně vybavena suchým zipem nebo šněrovadlem. Různé modely různých bezpečnostních kategorií si můžete objednat v online obchodě engelbert strauss. Pokud Vám něco nebude sedět, jak byste si přáli, můžete zboží samozřejmě vrátit.

Více o tomto tématu

zpět