Pracovní oděvy

Cechovní kalhoty Alois bez rozšířených nohavic

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

1 271,71
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 1 173,70

od 10 kus: 1 075,69

běžné
|
štíhlé
|
podsadité

44
46
48
50
52
54
56
58
60

Velikost: pánská 44 | dámská 34
Posouzení velikosti:
menší vhodný větší
Obj. číslo: 82499
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Osvědčený pohodlný střih – nadčasový cechovní vzhled. Tradiční střih pro potřeby moderního pracovního života – speciálně pro tesaře a pokrývače. Sportovní rovný střih nabízí velkou volnost pohybu. Robustní, otěruvzdorný kanvasový vzhled s Teflon® po sobě nechá vodu a nečistoty pouze stéct. Dvě velké výpustkové a oboustranné kapsy na skládací metr, jedna zadní kapsa s knoflíkem. Kapsy na nákoleníky, přihrádky na nářadí a na tužky vpravo. Částečně elastický pas se zesílenými kovovými zipy YKK a dvěma knoflíky. Nejvíce namáhané detaily zesílené umělou kůží. Normální šířka nohavice bez rozšíření.


Materiál: 65 % polyester / 35 % bavlna (cca. 295 g/m²).
Lze prát při 60 °C.


Ihned objednejte!-Nákoleníky

Teflon® povrstvení
Teflon povrstvení

Ochrana pred vlhkostí a necistotami