Provozní potřeby

Utěrky z mikrovlákna Magic

2 kus / sada
ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

258,94
( vč. DPH | bez DPH )
Obj. číslo: 1576200
Dodací lhůty cca 3-5 Pracovní
dny
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

MAGIC - čistota jako z rukou kouzelníka


S „magickým“ povrchem z broušené tkaniny dosáhnete speciální struktury a sametového vzhledu – pro zvlášť důkladné a především šetrné čištění. Díky speciální struktuře je kromě toho velmi příjemný na dotek a velmi příjemný pro pokožku. Šetrné čištění pro všechny hladké povrchy jako je zrcadlo a sklo - bez pruhů a dalšího leštění! Extrémně dlouhá životnost díky novému postupu zavaření za tepla.


Rozměry: cca. 40 x 40 cm.
Barvy v sadě: vždy 1x modrá a červená.


Ušetříte čisticí prostředky a práci! Utěrky z mikrovlákna

  • vhodné pro všechny oblasti použití, lesklá čistota v kuchyni, koupelně a obývacím prostoru
  • čistá hygiena: možnost vyváření do 90°
  • velké množství jemných mikrovláken rozpustí nečistoty a zbytky vlhkosti


Vždy dle stupně znečištění lze upustit od čisticích prostředků. V suchém stavu lze tyto utěrky z mikrovlákna optimálně použít jako utěrky na prach a k leštění. Částečky nečistot a prachu jsou přitaženy statickým nábojem vláken a vázány na povrchu. Ve vlhkém stavu je voda vázána na povrchu vláken, částečky nečistot se rozpustí a kapilárním účinkem vláken jsou přitaženy a zachyceny.