Provozní potřeby

Utěrky z mikrovlákna MICRO 3000

5 kus / balení
ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

324,28
( vč. DPH | bez DPH )
barva: modrá
Obj. číslo: 1576151
Dodací lhůty cca 3-5 Pracovní
dny
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Tato utěrka z mikrovlákna s vlastnostmi podobnými kůži se vyznačuje nezničitelnou kvalitou a silnou savostí. Ideální k dokonalému čištění lesklých povrchů a povrchů s otevřenými póry.
Rozměry: cca. 40 x 37 cm, 5 ks v balení.
Lze prát při 95 °C.


Ušetříte čisticí prostředek a práci!

  • vhodné pro všechny oblasti použití, lesklá čistota v kuchyni, koupelně a obývacím prostrou
  • čistá hygiena: možnost vyváření až do 95 °
  • velké množství mikrovláken rozpustí nečistoty a zbytky vlhkosti


Dle stupně znečištění lze upustit od čisticího prostředku. V suchém stavu lze tyto utěrky z mikrovlákna optimálně použít jako utěrky na prach a k leštění. Částice nečistot a prachu jsou přitaženy statickým nábojem vláken a vázány k povrchu. Ve vlhkém stavu je voda vázána na povrchu vláken, částečky nečistot se rozpustí a kapilárním účinkem vláken jsou přitaženy a zachyceny.