Rozdíl je v mřížkovitém tkaní: Materiál
pevný v trhu s jedinečným vzhledem. I během
náročných pracovních dní vydrží, co slibuje.

Díky čemu jsou pracovní kalhoty ideální? My si myslíme: díky spolehlivosti a dobrému pocitu. To první zajišťuje promyšlená technologie tkaní Ripstop. A dobrý pocit je z více důvodů: Pohodlný obsah streče a doplňkové kapsy jsou jen dva z nich.

Kalhoty do pasu e.s.concrete solid a pracovní džíny cargo e.s.concrete poskytují opravdu dostatek místa k ukládání věcí – ale někdy ho prostě musí být ještě víc.

S extra kapsami na nářadí jste vždy flexibilní: Jednoduché uchycení vlevo a vpravo a vše je na dosah. V případě potřeby se doplňkové kapsy dají také stejně rychle zase vytáhnout – tak jste perfektně připraveni na každou situaci.

Osvědčená funkce, neformální vzhled: Také na stavbě to klidně může být pohodlné. Všem, co hodně klečí, nabízíme navíc vrstvu POWERdenim – pro extra stabilitu.

Ještě to nestačí? Jako u kalhot do pasu se i tady najde místo pro dvě vhodné kapsy na nářadí.

Skvělý vzhled tón v tónu a opravdu hodně komfortu za férovou cenu: Nové kousky střední termoregulační vrstvy concrete bijí do očí a jsou ideální volbou pro přechod mezi podzimem a zimou.

Nepostradatelné součásti pro všechny přechodové dny. Spolehlivě zahřejí a funkční látky zároveň zabraňují nadměrnému pocení. Díky módnímu prošívanému vzhledu je na ně také opravdu hezký pohled.

Perfektní mezivrstva, když teplota padá až do sklepa. Pořádná porce pohodlného streče je navrchu.

Lépe už to nejde – říkají každopádně experti. A v náročných testech dosahuje bunda do deště e.s.concrete špičkových hodnot ve všech požadavcích. A kdo ji už nosí, potvrzuje vynikající výsledky. Proto je nyní ochrana před deštěm v nabídce také pro dámy a děti.

Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků