Lehké, lehčí, e.s.concrete light: Šortky i kalhoty do pasu jsou s gramáží pouhých 170 g/m² opravdové lehké váhy a přesto jsou extrémně robustní. To tajemství je: Klasická keprová vazba zesílená pevnými polyamidovými vlákny. Pevnost, trvanlivost, odolnost proti oděru – prostě next level! Díky vysokému podílu streče jsou kalhoty concrete navíc obzvlášť pohodlné a flexibilní. Decentní detaily: Pas téměř neviditelně zdobí inovativní posuvný systém až pro dvě kapsy na nářadí. A skryté zesílené partie kolen šikovně schovají zásuv pro nákoleníky.
Robustní a upevněné obratem ruky: Se svým inovativním posuvným systémem jsou nové kapsy na nářadí e.s.concrete light nejen super praktické, ale jejich zavěšení je navíc ještě příjemně nenápadné. A to nejlepší je: Robustní kapsy jsou dvě v balení – víc místa pro víc nářadí! A pro všechny, kdo si k tomu pořádně kleknou: Super lehký e.s. Nákoleník Ergonomic se ideálně přizpůsobí tvaru kolene a rovnoměrně rozloží tlak, aniž by ztratil tvar. Silná ochrana a vyšší komfort při nošení celý den!
Bunda do deště e.s.concrete je opravdový funkční zázrak. Se svou membránou dryplexx® extreme a vodotěsnými švy nedovolí proniknout jakékoli nepohodě. Zároveň její vysoká prodyšnost zajišťuje také zevnitř příjemné sucho na těle. Silná ochrana, silný poměr ceny a výkonu. Chcete bundu do deště přizpůsobit Vaší CI? Žádný problém! Decentní design a velké plochy nabízí mnoho prostoru pro personalizaci jako je výšivka nebo potisk.
Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků