Dámské pracovní oděvy


Dámské pracovní oděvy zimní softshellová vesta e.s.motion 2020
Dámské pracovní oděvy dámské pracovní kalhoty e.s.motion 2020
Dámské pracovní oděvy dámské pracovní kalhoty e.s.motion 2020
Dámské pracovní oděvy zimní softshellová pracovní bunda e.s. motion 2020
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Logistické centrum Jihlava
Střitež u Jihlavy 3
588 11 Střitež u Jihlavy
Czech Republic

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Dámské pracovní oděvy


Woman@work – volně dle tohoto mota vyvinul velký počet designerů engelbert strauss široké spektrum Dámské pracovní oděvy. V perfektní harmonii sjednocuje toto Dámské pracovní oděvy osvědčené funkce a nové styly, spojuje silný materiál značky e.s. Dámské pracovní oděvy se ženskými prvky a inspiruje k novým, fascinujícím vzhledům. Design, který udělá dobrý dojem i po skončení práce.

S dámskou kolekcí e.s. vision se značce engelbert strauss podařilo vyhovět všem nárokům profesionálního a především moderního dámského pracovního oblečení. Tak kombinují dámské kalhoty e.s. vision perfektní ženskou siluetu se silným vzhledem a poskytují zároveň optimální ochranu, i v případě nebezpečných úkonů. Díky své velké volnosti pohybu a optimálnímu pohodlí při nošení díky elastickým vsadkám jsou tyto dámské pracovní kalhoty vždy optimálním průvodcem pro dlouhé pracovní dny. Pro teplé letní měsíce existuje také verze dámských kraťasů e.s. vision. Nezáleží na počasí, u značky engelbert strauss ONA vždy najde správné Dámské pracovní oděvy. Pro dokončení perfektně sladěného outfitu vyvinul engelbert strauss softshellovou bundu e.s. vision pro dámy.

Ta si Vás získá svou lehkostí a elasticitou ve spojení se sportovně ženským vzhledem. Díky funkčním vlastnostem „vodoodpudivá, větruodolná a prodyšná“ zaručuje tato dámská softshellová bunda nejvyšší nasazení při výkonu v jakémkoli počasí.

Ale nabídka dámské pracovní oděvy e.s. umí poskytnout ještě více. Sportovní funkční bunda ve stylu e.s.vision s vybavením odolným proti větru, vodě a prodyšností díky membráně dryplexx® je v sortimentu nová. Ze dvou plnohodnotných bund kombinovaných do jedné vyplývá multifunkční oděvní systém. Pokud již vnější elastická bunda odolná vůči vodě není kvůli vyjasňujícímu se nebi třeba, lze také samostatně nosit hřejivou termostrečovou vnitřní bundu – tomu se říká multitasking.

Vedle velmi rozsáhlé a sladěné dámské kolekce e.s. vision ale engelbert strauss nabízí ještě více dámského pracovního oblečení. Spektrum sahá od letních šortek, přes sportovní karo košile, hebkých bund až k teplým zimním bundám. Kompletní Dámské pracovní oděvy engelbert strauss je díky vysoké kvalitě spojeno s vysokým pohodlím při nošení a vyznačuje se optimální ochranou. Přesvědčte se sami!

Více o tomto tématu

zpět