Pracovní oděvy

Kazak Tencel Pamela

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

748,99
( vč. DPH | bez DPH )

od 5 kus: 716,32

od 20 kus: 683,65


36
38
40
42
44
46
48

Velikost: dámská 36
Posouzení velikosti:
menší vhodný větší
Obj. číslo: 81045
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Kvalitní kazak se skrytou lištou s patentkami. Módní akcenty dodávají dvě viditelné patentky na límci a dělící švy vpředu a vzadu. Praktické vybavení se dvěma postranními zapuštěnými kapsami a dvěma postranními rozparky pro maximální volnost pohybu. Délka u vel. 38: cca. 74 cm.


Materiál: 50 % polyester / 50 % lyocell (Tencel®).
Lze prát při 95 °C.


Tencel®
Tencel® poskytuje maximální pohodlí při nošení: vlákna jsou obzvlášť měkká, absorbují vlhkost a slibují malou mačkavost, což se odráží v přjemně hladkém omaku textilií. Tím vzniká současně ušlechtilý vzhled.