Pracovní oděvy

Kalhoty do pasu e.s.motion ten, dětské

ceny vč. DPH
1 095,05
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 1 043,02

barva: oxidově černá

98/104
110/116
122/128
134/140
146/152
158/164

Velikost: dětské 98/104
Obj. číslo: 66000
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Řádění v deštivém počasí nebo poznávání nových tajných úkrytů: Verze kalhot do pasu pro děti e.s.motion ten je vždy u toho! Jejich robustní design a praktické doplňky jsou výzbrojí malých dobrodružství pro každou akci. A když je přitom hodně špíny, není to žádné drama: Šup s nimi do pračky a už se zase může jít do akce. Tak je vyrůstání legrace!


  • silná a robustní pracovní látka ve skvělém, ležérní stylu vintage
  • moderní, lehce se zužující střih
  • 2 zásuvné a 2 zadní kapsy a také mnohodílná kapsa cargo s praktickými přihrádkami
  • pas s možností nastavení šířky pro pohodlné padnutí
  • pro děti od 3 let


Materiál: 46 % bavlna / 38 % elastomultiester / 16 % polyamid (cca 315 g/m²).
Lze prát na 60 °C.

Tráva, hlína, písek – dětské oblečení večer často vypráví nejlepší příběhy dne. Aby některá tajemství mohla i přesto zůstat skrytá, maskují přírodní barvy kalhot e.s.motion ten perfektně některé skvrny a nečistoty.

V tom vězí opravdu hodně! S promyšlenou rozmanitostí kapes poskytují kalhoty do pasu e.s.motion ten opravdu hodně prostoru k ukládání věcí – a tak ruce zůstávají volné pro to podstatné!

Nahoře pohodlný pas s možností nastavení šířky, dole zúžení: Chytrý střih se zúčastní každé akce a přitom vypadá opravdu skvěle!