Menu Produkty

Tričko e.s.motion ten veneto, dětská

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

291,61
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 258,94

barva: oxidově černá vintage

98/104
110/116
122/128
134/140
146/152
158/164

Velikost: dětské 98/104
Obj. číslo: 21250
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Být v pohodlí, to musí být! Především ďáblíci plní energie potřebují pohyblivé oblečení, které se zúčastní všeho a přitom pořád vypadá skvěle. Trička s potiskem „Styled in Veneto“ z kolekce e.s.motion ten jsou nejen super měkká a pohodlná, jejich ležérní seprání vintage také dokáže šikovně ukrýt nějakou tu skvrnu.


  • tričko s kulatým výstřihem a žádaným potiskem „Styled in Veneto“
  • skvělý sepraný vzhled díky individuálnímu efektu praní cold dye
  • potisk „Styled in Veneto“ na zádech
  • vysoký komfort při nošení vlivem pohodlného a elastického materiálu
  • otevřené hrany na zakončení límce, rukávů a lemů
  • pro děti od 3 let


Materiál: 95 % bavlna / 5 % elastan (cca 180 g/m²).
Lze prát na 40 °C.

maskovací zelená, granitová, oxidově černá – barvy kolekce e.s.motion ten jsou inspirovány přírodou. To nejen dobře vypadá, ale také skryje nějakou tu skvrnu nebo nečistotu. Jednoduše geniální – především pro nejmenší!

Ležérní obnošený vzhled získávají tato trička při speciálním procesu praní. Tak vznikají skvělé a jedinečné barevné postupy, které zajišťují jedinečný styl.

Otevřené hrany na zakončení límce, rukávů a lemů podtrhují obnošený vzhled a tím je toto tričko opravdový kousek k pohledání!