Pracovní oděvy

Kapsa na hřebíky e.smotion ten

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

585,64
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 552,97

barva: oxidově černá
Obj. číslo: 6315760
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Pokrývači střech to vědí: Dobrá taška na hřebíky je robustní, objemná a dá se snadno připevnit – je tedy vším, čím je taška na hřebíky e.s.motion ten zvláštní! Její vnitřní podšívku z materiálu CORDURA® nedokáže ani množství ocelových hřebíků jen tak protrhnout a díky pryžovému pásku lze tašku na hřebíky e.s.motion ten navíc rychle a bezpečně uzavřít, takže se neztratí jediný hřebík!


  • praktická taška na hřebíky v obnošeném vzhledu
  • s magnetickým systémem Fidlock®*
  • obsadí jeden modul opasku Fidlock®
  • nosné zatížení magnetového uzávěru: až 70 kg
  • lze uzavřít pryžovým páskem
  • dvě přihrádky na tužky na straně
  • robustní vnitřní podšívka z materiálu CORDURA® pro delší životnost


* Vezměte prosím na vědomí: Tašku na hřebíky je možné upevnit pouze na opasky Fidlock®!


Materiál: 46 % bavlna / 38 % elastomultiester / 16 % polyamid (cca 315 g/m²)
1. Podšívka 100 % polyamid, 2. podšívka: 100 % polyester.
Lze prát na 40 °C.


Dodání bez obsahu.

Tento oděv je vybaven magnetickými zámky, které mohou způsobit poškození zdraví osob s kardiostimulátory, přístroji icd nebo jinými lékařskými implantáty.

Vnitřní podšívku tašky na hřebíky e.s.motion z materiálu CORDURA® nedokáže ani množství ocelových hřebíků jen tak protrhnout: Materiál odolný vůči oděru je vysoce zatížitelný a zajišťuje delší životnost.

Kvalitní způsob magnetického zajštění zjednodušuje připnutí a odepnutí jak nikdy předtím – silné magnety zavedou zámek automaticky do správné polohy. Tak zůstane vždy jedna ruka volná! Jednotlivé magnetické zámky přitom poskytují nosnost až 70 kg.