Provozní potřeby

Textilní páska tesa 4662, stříbrná

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

180,29
( vč. DPH | bez DPH )
základní cena: 3,61/metr

od 6 kus: 163,35  | základní cena: 3,27/metr

od 24 kus: 150,04  | základní cena: 3,00/metr

od 96 kus: 140,36  | základní cena: 2,81/metr

Obj. číslo: 3946625
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Univerzální textilní páska z tkaniny v kombinaci mesh-polyetylenu/bavlny a přírodního kaučukového lepidla. Voděodolná a krátkodobě teplotně stálá až do 95 °C. Flexibilní a přilnavá lepicí páska je díky své vynikající lepicí síle vhodná i pro hrubé a prašné povrchy (např. zdivo, dřevo).


Šířka: 48 mm
Délka: 50 m


Použití: utěsnění trubek a vedení, upevnění a zalepení zakrývacích plachet a ochranných folií, ideální pro použití na omítce a zdivu nebo ke spojení, fixaci, uzavření, zabalení atd.Pozor: naše doporučení k použití jsou založena na zkušenostech z praxe. Protože podmínky použití se vždy liší, doporučujeme na upravovaném předmětu vyzkoušet vhodnost lepicí pásky!