Gastro oděvy


Gastro oděvy Pracovní trička e.s.cotton stripe
Gastro oděvy Pracovní trička e.s.cotton stripe
Gastro oděvy Přehoz e.s.fusion
Gastro oděvy Pracovní trička e.s.cotton stripe
Gastro oděvy pracovní bunda dlouhým rukávem
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Oděvy pro gastronomii & servis pro maximální profesionalistu v kuchyni a při servisu


Správné gastro oděvy musí být nejen funkční, ale v ideálním případě vytvářejí i dobrý optický dojem. U původních oděvů pro gastronomii postrádají pracovní oděvy pro servis lásku k detailu. Libovolně zaměnitelný design nepřispívá k vytváření firemní identity v gastronomickém oboru. Pro všechny přátele dobrého vkusu dodává engelbert strauss vhodné oděvy pro gastronomii a servis. Se zkušenostmi z řemesla přenáší engelbert strauss charakteristické znaky a funkce jak na oděvy pro gastronomii, tak i pro servis. Vzhled a funkce nabízejí dosud nikdy vídanou přidanou hodnotu - ve spojení s logem engelbert strauss je kolekce e.s.fusion výrazem maximální profesionality a kvality.

Dynamické oblečení pro servis pro opravdové okořenění

Důležitou ingrediencí receptu na úspěch v oboru gastronomie a servisu je jednotné vystupování týmu. Od personálu kuchyně až k výčepním a číšníkům - jedno kolečko zapadá do ostatních. To se odráží na vzhledu kolekce pracovních oděvů pro gastronomii e.s.fusion. Bez ohledu na to, jestli jde o oděvy pro číšníky, servis nebo kuchyň. Individuálně, ale přesto jednotně: hodně možností kombinací vytváří jedinečný vzhled Mix & Match, individuální logo týmu a barevné sladění zajistí správný týmový duch.

Nejlepší přísady a chytré detaily vybavení u gastronomických oděvů

Gastronomický rondon e.s.fusion je spojením tradice a moderny: tradiční umění tkaní károvaných látek ozdobené barvami jako kaštan nebo rubín zajistí dynamicky svěží vystupování v oděvech engelbert strauss pro gastronomii & servis. Avšak s rondonem si dobře poradí nejen kulinářští umělci, nabízí kompetentní vzhled i výčepním a servisnímu personálu.

To jste ještě nikdy neviděli – oděvy pro servis od engelbert strauss

K rondonům připravil engelbert strauss i zástěry. Zástěry obecně nejsou oblíbené - ale s optickými lahůdkami od engelbert strauss může každý gastronomický provoz vytvářet vlastní image. Oblečení pro servis vytvořené s láskou k detailu zanechá trvalý dojem. Střih se orientuje ergonomicky podle kalhot pro servis a padne přesně díky kalhotovým šatům. Dámská zástěra na Vás čeká se skvělým zavinovacím vzhledem. Pracovní oděvy pro gastronomii a servis jsou doplněny gastronomickými oděvy Beanie e.s.fusion nebo šátkem ve vhodném vzhledu - Tak Vás bude práce bavit!

Více o tomto tématu

zpět