Kalhoty s laclem


Montérky pracovní kalhoty s laclem e.s.motion 2020
Kalhoty s laclem e.s.motion 2020
Dámské kalhoty s laclem e.s.motion 2020
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Kalhoty s laclem pro zvláštní využití


Správná přiléhavost a vynikající vybavení kapsami je to, co činí kalhoty s laclem pořád stejně oblíbené. Oblast ledvin je kromě toho vždy dobře chráněna, správné nastavení šlí zabraňuje sjíždění kalhot. Pro různá odvětví nabízí engelbert strauss velké množství různých kalhot s laclem. Speciální kalhoty s laclem s ochranou proti pořezání pro lesnická odvětví, otěruvzdorné modely jako kalhoty s laclem prestige, montérky pro instalatéry, montérky do deště a také výstražné kalhoty s laclem s vyvatováním. engelbert strauss nabízí vhodné montérky pro jakékoli využití. Jak důležitý je vzhled zaměstnanců, se u společnosti engelbert strauss ví díky desetiletí trvající zkušenosti s tématem Corporate Identity. Samotní zaměstnanci jsou nejdůležitějšími nositeli reklamy podniku. Oděv přitom musí odpovídat všem vysokým nárokům, ať již ohledně pohodlí, funkčnosti, vzhledu, zátěže a: zanechat u zákazníka pozitivní dojem, vytvořit hodnotu opět poznávaného a tím také určitý stupeň známosti. Proto engelbert strauss nabízí také klasické montérky v moderních variantách střihu a enormní barevné rozmanitosti.

Kalhoty s laclem motion samotné dodáváme ve dvanácti barevných variantách. Tyto moderní montérky upoutají vedle mnoha funkčních detailů sportovně-dynamickým střihem. motion je technicky vylepšená pracovní kolekce pro muže, kteří chtějí na stavbě vypadat tak dobře jako ve volném čase. Na skvělý look a praktické detaily řady motion se můžete spolehnout stejně jako na své kolegy. Každá část je zcela funkční, pohodlná a má dlouhou životnost! Hluboké otvory kapes pro „přehmátnutí“, šikmá kapsa na mobil a také nahoře umístěné kolenní kapsy se suchým zipem a kolenní partie z robustního materiálu Cordura®** jsou jen některé z četných znaků těchto lifestylových montérek. Navíc engelbert strauss dodává také ještě vhodné svrchní oblečení, bundy, pracovní oděvy do nepříznivého počasí a také více než 500 modelů bezpečnostní obuv. Pracovní obuv značky e.s. je přizpůsobena pracovnímu oblečení e.s. Jak barvou a designem, tak i funkcí splňuje naše bezpečnostní obuv e.s. nejvyšší nároky. Díky prodeji bez zprostředkovatelského obchodu můžeme nabízet výrobky e.s. za zvláště atraktivní ceny. Nejlepší kvalita za nejlepší cenu – to je značka e.s.

Více o tomto tématu

zpět