engelbert strauss


SILNÉ PRACOVNÍ ODĚVY PRO SILNÉ TÝMY - podzim/zimní

Nové, výrazné trendy barvy oživí svět e.s. Workwear v roce. Ponořte se do světa nových barev – to je motto, které v sobě soustředí nejen energii barev, ale také množství materiálu pro nápadné a sportovně ležérní modely pro celý tým.

engelbert strauss je evropský specialista na profesionální pracovní oblečení.

Pro naše zákazníky z řemeslné živnosti, průmyslu a služeb vyvíjíme praktické produkty pro denní využití při práci. S téměř 30.000 - stále dostupnými - výrobky nabízíme nejrůznějším odvětvím možnost objednat si z jedné ruky artikl pro pracovní oblečení, pracovní ochranu a příslušenství. Abychom mohli stále nabízet optimální a celostní řešení pro všední pracovní den, vsadili jsme v oblasti textilu, obuvi a rukavic na náš vlastní vývoj.

Oděvy
Zimní funkční pracovní bunda e.s.dynashield
Zimní kalhoty do pasu e.s. motion 2020
Zimní kalhoty do pasu e.s. motion 2020
Funkční overall snow e.s.dynashield

Pracovní oděvy

Pracovní oblečení, které umožní svobodný pohyb a nadchne Vás: to garantuje značka e.s.

Aby ladilo s oblíbenými kolekcemi engelbert strauss e.s. classic, e.s. image, e.s. active, e.s. prestige, e.s. motion, e.s. vision, e.s. roughtough a e.s. dynashield nabízíme stále technicky vylepšené nové zboží a praktické doplňky, abychom individuálně doplnili a rozšířili look firmy. Prodáváme oděvní systémy, které řemeslníkům nejrůznějších odvětví umožní vytvořit si osobní, vlastní image, i přes jednotnou firemní CI. Dle stavebnicového principu vyvíjíme sezónní hlavní body a trendové produkty ke kombinování a variacím.

zpět