engelbert strauss


SILNÉ PRACOVNÍ ODĚVY PRO SILNÉ TÝMY - jaro/léto 2018!

Nové, výrazné trendy barvy oživí svět e.s. Workwear v roce. Ponořte se do světa nových barev – to je motto, které v sobě soustředí nejen energii barev, ale také množství materiálu pro nápadné a sportovně ležérní modely pro celý tým.

engelbert strauss je evropský specialista na profesionální pracovní oblečení.

Pro naše zákazníky z řemeslné živnosti, průmyslu a služeb vyvíjíme praktické produkty pro denní využití při práci. S téměř 30.000 - stále dostupnými - výrobky nabízíme nejrůznějším odvětvím možnost objednat si z jedné ruky artikl pro pracovní oblečení, pracovní ochranu a příslušenství. Abychom mohli stále nabízet optimální a celostní řešení pro všední pracovní den, vsadili jsme v oblasti textilu, obuvi a rukavic na náš vlastní vývoj.

Oděvy
Funkční vesta thermo stretch e.s.motion 2020
Windbreaker e.s.motion 2020
Kalhoty e.s.motion 2020

Pracovní oděvy

Pracovní oblečení, které umožní svobodný pohyb a nadchne Vás: to garantuje značka e.s.

Aby ladilo s oblíbenými kolekcemi engelbert strauss e.s. classic, e.s. image, e.s. active, e.s. prestige, e.s. motion, e.s. vision, a e.s.dynashield e.s. roughtough nabízíme stále technicky vylepšené nové zboží a praktické doplňky, abychom individuálně doplnili a rozšířili look firmy. Prodáváme oděvní systémy, které řemeslníkům nejrůznějších odvětví umožní vytvořit si osobní, vlastní image, i přes jednotnou firemní CI. Dle stavebnicového principu vyvíjíme sezónní hlavní body a trendové produkty ke kombinování a variacím.

zpět