engelbert strauss


SILNÉ PRACOVNÍ ODĚVY PRO SILNÉ TÝMY - podzim/zimní 2016!

Nové, výrazné trendy barvy oživí svět e.s. Workwear v roce. Ponořte se do světa nových barev – to je motto, které v sobě soustředí nejen energii barev, ale také množství materiálu pro nápadné a sportovně ležérní modely pro celý tým.

engelbert strauss je evropský specialista na profesionální pracovní oblečení.

Pro naše zákazníky z řemeslné živnosti, průmyslu a služeb vyvíjíme praktické produkty pro denní využití při práci. S téměř 30.000 - stále dostupnými - výrobky nabízíme nejrůznějším odvětvím možnost objednat si z jedné ruky artikl pro pracovní oblečení, pracovní ochranu a příslušenství. Abychom mohli stále nabízet optimální a celostní řešení pro všední pracovní den, vsadili jsme v oblasti textilu, obuvi a rukavic na náš vlastní vývoj.

Oděvy
Zimní softshellová pracovní bunda e.s.vision
Zimní funkční pracovní bunda e.s. dynamic
3 v 1 funkční pracovní bunda e.s. motion 2020
Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic

Pracovní oděvy

Pracovní oblečení, které umožní svobodný pohyb a nadchne Vás: to garantuje značka e.s.

Aby ladilo s oblíbenými kolekcemi engelbert strauss e.s. classic, e.s. image, e.s. active, e.s. prestige, e.s. motion, e.s. vision a e.s. roughtough nabízíme stále technicky vylepšené nové zboží a praktické doplňky, abychom individuálně doplnili a rozšířili look firmy. Prodáváme oděvní systémy, které řemeslníkům nejrůznějších odvětví umožní vytvořit si osobní, vlastní image, i přes jednotnou firemní CI. Dle stavebnicového principu vyvíjíme sezónní hlavní body a trendové produkty ke kombinování a variacím.

Obuv
e.s. S3 bezpečnostní pracovní obuv Sinope low
e.s. O2 Pracovní obuv Majoris low
e.s. S3 bezpečnostní pracovní obuv Zahnia mid
e.s. O2 Pracovní obuv Majoris mid

Pracovní obuv

Bezpečnostní obuv různých bezpečnostních tříd a také pracovní obuv pro různé oblasti – engelbert strauss nabízí vhodnou obuv pro každé využití. Značkové výrobky a membránové technologie renomovaných výrobců se v našem bohatém sortimentu obuvi uplatní právě tak jako sladěný vlastní vývoj engelbert strauss. Se zaměřením na design, funkci a bezpečnost nejsou modely engelbert strauss našemu workwear přizpůsobeny jen opticky, ale dovedou nadchnout především komfortem při nošení.

Pracovní ochrana
e.s. Přilba pro lezce
Rukavice e.s.roughtough
e.s. Ochranné brýle Araki
Ochranná dýchací maska AES22 FFP 2 NR D

Pracovní ochrana

Od průmyslových gumových rukavic k materiálu pro první pomoc nabízí engelbert strauss celou paletu vybavení pro bezpečnost práce pro nejrůznější odvětví. Především v oblasti rukavic jsme silně zastoupeni s naší vlastní značkou. Abychom mohli specifické vlastnosti stále přizpůsobovat různým požadavkům v pracovním světě, vyvíjíme v oblastech kůže, zima, montáž, textil a latex vlastní rukavice pro optimální využití. Ochrana dýchacích cest, sluchu, ochrana proti pádu a ústenky taktéž patří k sortimentu engelbert strauss jako jednorázové oděvy a lékárničky.

zpět