Pracovní doplňky

e.s. Mistrovské kladivo potažené kůží

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

1 239,04
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 1 173,70

od 6 kus: 1 108,36

Obj. číslo: 5506380
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Nejkvalitnější materiály vykované z jednoho kusu – pro nejnáročnější požadavky! Speciální vícevrstvé topůrko s rukojetí potaženou kůží, perfektní přizpůsobení tvaru ruky. Zednické kladivo tím poskytuje jedinečný pocit při úchopu. S magnetickým držákem hřebíků a leštěným povrchem. Extrémně přesně zpracovaná čelist s hrotem. Zdrsněná ploska.


Hmotnost cca. 950 g.


e.s. Mistrovské kladivo potažené kůží


e.s. Ocelová kladiva jsou mistrovskými kousky. Nejkvalitnější materiály pro nejvyšší nároky. Ocelové kladivo je vhodné pro maximální tah a optimální přenos síly úderu. Násada a hlavice jsou ukovány z jednoho kusu, proto se kladivo vyznačuje extrémně dlouhou životností. Pro vyšší účinek při každém úderu.

Zdrsněná ploska.

S magnetickým držákem hřebíků.


Ukované z jednoho kusu oceli.


Vysoce kvalitní kožená násada pro jedinečný pocit úchopu.