Menu Produkty

Krepová lakovaná páska tesa 4329

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

41,14
( vč. DPH | bez DPH )
základní cena: 0,82/metr

od 6 kus: 35,09  | základní cena: 0,70/metr

od 96 kus: 27,83  | základní cena: 0,56/metr

19 mm
30 mm
50 mm
Verze: 19 mm
Obj. číslo: 3943291
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Lehce krepová, tenká a flexibilní papírová zakrývací páska s velmi dobrou přilnavostí barvy. Zakrývací páska má zamokra dobrou pevnost a dobrou přilnavost k laku a náplním na nosiči lepicí pásky. Krátkodobě teplotně stálá do 70 °C.


Šířka: 19 mm
Délka: 50 m


Použití: všeobecné zakrývací prácePozor: naše doporučení k použití jsou založena na zkušenostech a praxi. Protože podmínky použití jsou vždy odlišné, doporučujeme vyzkoušet vhodnost lepicí pásky na polotovaru!