Provozní potřeby

Krepová lakovaná tesa páska 4309

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

73,81
( vč. DPH | bez DPH )
základní cena: 1,48/metr

od 16 kus: 64,13  | základní cena: 1,28/metr

od 96 kus: 54,45  | základní cena: 1,09/metr

19 mm
30 mm
50 mm
Verze: 19 mm
Obj. číslo: 3943091
Dodací lhůty cca 3-5 Pracovní
dny
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Lehce krepová, velmi elastická a flexibilní papírová zakrývací páska s velmi dobrou přilnavostí barvy. K zakrývací pásce velmi dobře přilne lak a plnivo a je odolná vůči broušení za mokra. Po uschnutí ji lze snadno stáhnout.


Šířka: 19 mm
Délka: 50 m


Použití: zakrytí při náročných lakýrnických pracích s použitím laků ředitelných rozpouštědlem a vodou s následným schnutím do 120 °C.Pozor: naše doporučení k použití jsou založena na zkušenostech z praxe. Protože podmínky použití jsou vždy odlišné, doporučujeme vyzkoušet vhodnost lepicí pásky na polotovaru!