Módní kuchařské oblečení


Kuchařské oblečení Kuchařské pracovní bunda denim raw e.s.fusion, pánská
Kuchařské oblečení Kuchařské pracovní bunda stripe e.s.fusion, pánská
Kuchařské oblečení kuchařské rondony e.s.fusion
Kuchařské oblečení kuchařské rondony dlouhým rukávem
Kuchařské oblečení kuchařské rondony dlouhým rukávem e.s.fusion
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Kuchařské oblečení od engelbert strauss


Pokud jde o prezentaci Vašeho podniku, hraje rozhodující roli faktor spokojenosti. Vedle firemní identity, hygieny a snadné údržby by se u kuchařských oděvů mělo myslet na pohodlí při nošení a osobní záliby - jako v pohostinství, při přímém kontaktu s hosty, tak i „za kulisami“ v kuchyni. U kuchařů a kuchyňského personálu je na prvním místě hygiena, avšak v žádném případě se nesmí zanedbávat pohodlnost kuchařských oděvů. Kolekce kuchařských oděvů od engelbert strauss se skládá z kuchařských rondonů, kuchařských kalhot, zavazovacích zástěr a zástěr, se speciálním střihem pro dámy a pány

Kuchařské oblečení v novém pojetí

Hitem naší kolekce kuchařského oblečení e.s.fusion jsou peprné kuchařské rondony z vysoce flexibilních materiálů, které jsou na zádech vybaveny strečovými a větracími vsadkami.

K dostání jsou jednobarevné kuchařské rondony nebo rondony se známým károvaným vzorem. Kuchařské oblečení nabízejí vkusné detaily vybavení a elastické materiály v kombinaci se sportovním střihem. Odvětrání na zádech a v předloktí zajistí u kolekce kuchařských oděvů vítr do zad, pokud se v kuchyni udělá horko. High tech vlákna odpovídají vysokým požadavkům na pohodlí, trvanlivý střih a přenos vlhkosti v gastronomické branži. Uvolněný streč kuchařských rondonů zajistí větší pohyblivost a zlepšené pohodlí při nošení a pozitivně ovlivní zjev. Známému „vyboulení“ v oblasti lokte u kuchařských rondonů a na kolenou u kuchařských kalhot se zabrání enormní pružností vláken. Kuchařské oblečení tím zajistí udržované a řádné vystupování, které je právě v kuchyňském oboru tak důležité. O vhodné doplňky je postaráno: k dostání jsou kuchařské čepice v různých barvách, kalhotové sukně pro dámy, zavazovací zástěry, šátky a přehozy ve vhodných barvách. V programu kuchařských oděvů nechybí ani klasika: v oboru gastronomie jsou neodmyslitelné typicky bílá kuchařská čepice, pestré lodičky a oblíbené kárované kuchařské a pekařské kalhoty.

Více o tomto tématu

zpět