Kuchařské rondony


Kuchařské rondony e.s. Krátký kabát base
Kuchařské rondony softshellová e.s.fusion
Kuchařské rondony dlouhým rukávem e.s.fusion, dámské
Kuchařské rondony e.s. Krátký kabát avant
Kuchařské rondony dlouhým rukávem
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Kuchařské rondony od engelbert strauss


Typické kuchařské rondony jsou minulostí - engelbert strauss vytváří kuchařský rondon zcela novým způsobem!

Oči jedí také - čisté a upravené vystupování kuchařů je velmi důležité pro spokojenost hostů. Ale nejen kuchaři, ale i veškerý kuchyňský personál by měl navenek vypadat upraveně. Proto nabízí engelbert strauss kuchařské rondony, které spojují maximální funkčnost s láskou k detailu se sportovním dynamickým designem.

Kuchařské rondony spojují tradici a modernu

Kuchařský rondon e.s.fusion spojuje tradici a modernu: tradiční umění kárované tkaniny s robustní voštinovou strukturou chrání před zašpiněním. Moderní a svěží je pestrost barev, kterou nabízí engelbert strauss u kuchařského rondonu. Novou variantou je rubínová s bílými a tmavomodrými akcenty, které dávají u kuchařského rondonu přednost řezníci. Díky kombinaci kaštanové barvy a bílé voštinové struktury můžete nosit kuchařský rondon i v pekařské dílně jako pekařský rondon nebo v kavárně.

Jednoduchá kombinace kuchařského rondonu a kuchařských kalhot

Kuchařský rondon je k dostání ve variantě s krátkými, tříčtvrtečními a dlouhými rukávy - ve skvělé kombinaci s jedněmi z kuchařských kalhot engelbert strauss. Chytré detaily, jako odvětrání v předloktí se zipem, dva kolmé elastické sklady na principu harmoniky díky technologii eazyfit climate a vodorovné odvětrání na zádech udělají z kuchařského rondonu oblíbený kousek oblečení. Avšak u engelbert strauss můžete objevit ještě mnoho dalších modelů kuchařských rondonů. Ve speciálním obchodě pro kuchaře prezentuje engelbert strauss pestrý sortiment. Speciálně pro dámy byl vyvinut kuchařský rondon Darla a nabízí velmi ženský střih.

Velká pestrost barev u kuchařských rondonů

Pro kuchaře, kteří mají rádi pestrost: s kuchařskými rondony Colour vnesete do Vaší kuchyně nejen elán, ale i barvu! Tyto elegantní kuchařské rondony jsou k dostání nejen v tradiční černé, ale i v červené a bordó. Díky stojáčku, vídeňským švům, náprsní kapse a větracím otvorům v podpaží se staly tyto kuchařské rondony absolutními špičkovými výrobky.

Online shop engelbert strauss nabízí jako vhodné doplnění velké množství moderních kuchařských kalhot, jako kuchařské kalhoty Toulouse v ušlechtilé černé, je postaráno i o správnou obuv. Přirozeně nesmí chybět doplňky jako kuchařská čepice, kulaté knoflíky a knoflíkové lišty a lze je dobře kombinovat s moderními kuchařskými oděvy od engelbert strauss.

Více o tomto tématu

zpět