Lékařské oblečení


Lékařské oblečení Pracovní trička e.s.cotton stripe
Lékařské oblečení Pracovní trička e.s.cotton stripe
Lékařské oblečení e.s. Pracovní tunika print
Lékařské oblečení e.s. Polo tričko cotton stretch, dámské
Lékařské oblečení e.s. Pracovní tunika print
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Lékařské oblečení pro nemocnice a ordinace


Lékařské oblečení pro nemocnice a ordinace s větším pohodlím

engelbert strauss nově vytvořil lékařské oblečení pro nemocnice a ordinace. Správnou energii pro celkový týmový koncept dodávají od nynějška vitální látky kolekce e.s.avida. Inspirace ze sportu, jógy a wellness byly zkombinovány s tradičními prvky oděvů pro nemocnice a ordinace. Lékařské oblečení pro nemocnice a ordinace přenáší vitalitu do světa nemocnic a ordinací. Pro kolekci jsou typické sportovní lehkost a výrazný optimismus barev. Pracovní kalhoty pohodlné jako oblečení pro jógu, trička lichotivá a flexibilní jako dres pro fitness. Kazaky s ergonomickým střihem, které dávají sportovnímu charakteru zcela novou dimenzi. Kompletně promyšlená řešení dávají nositeli komfortní volnost při pohybu - přesně jak je žádáno u oděvů v nemocnicích a ordinacích. Kazaky se zipy na bocích pro lepší oblékání a svlékání, stejně jako odvětrání na zádech pro maximální cirkulaci vzduchu a pohyb poskytují příjemný pocit po celý den.

Příjemný pocit v novém lékařském oblečení pro nemocnice a ordinace

Díky inovativním látkám je zaručen optimální střih. Ve chvílích intenzívního pohybu pomohou větrací rozparky se strečovými vsadkami eazyfit-CLIMATE na zádech lékařského oblečení pro nemocnice a ordinace. Vzduch cirkuluje, látka se pružně poddává. Svěží barvy probouzí u personálu nemocnic dobrou náladu a pocit energie, takže personál a pacienti se cítí stejně dobře. Kolekce pro nemocnice a ordinace se vyznačuje možnostmi kombinací. Tak je možné dobře kombinovat například navlékací kazak base s pracovními kalhotami base ve vhodné barvě. Kdo se chce cítit příjemněji, sáhne po ležérních kalhotách. Elegantní kazaky a uvolněná trička se kombinují s ležérními kalhotami ve stylu cargo nebo elastickými kalhotami wellness - vyberte si osobní oblíbený styl. Budete se cítit dobře a budete vyzařovat pocit spokojenosti - v tomto oblečení se cítí každý dobře. Jednotné vystupování v oděvech pro nemocnice a ordinace vyzařuje kompetentnost a důvěryhodnost. Pocítíte rozdíl, užijete si volnost ve flexibilních látkách se snadnou údržbou, plynulými střihy a profesionálním vybavením pro použití orientované na praxi.

Více o tomto tématu

zpět