Lékařský plášť & Lékařské košile - Pracovní oděvy pro lékaře


Lékařský plášť & Lékařské košile Pracovní trička e.s.cotton stripe
Lékařský plášť & Lékařské košile e.s. Pracovní tunika print
Lékařský plášť & Lékařské košile e.s. Pracovní tunika print
Lékařský plášť & Lékařské košile e.s. Pracovní tunika avant
Lékařský plášť & Lékařské košile e.s. Pracovní tunika avant
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Lékařský plášť & Lékařské košile a kazaky - klasika v ordinaci a ošetřovatelství


V oboru zdravotnických pracovních oděvů je možné lékařské pláště a kazaky označit prostě za klasiku. V ordinacích a v oboru ošetřovatelství je bílý lékařský plášť stejně jako dříve nejoblíbenějším oblečením a navíc působí hygienicky. Avšak ošetřovatelské oděvy mají být i trochu módní. Právě pro zdravotnický obor nabízí engelbert strauss pestrý výběr lékařských plášťů, pracovních plášťů, kazaků a přehozů s dynamickým vzhledem.

Síla v týmu s lékařskými plášti od engelbert strauss

V oboru ošetřovatelství výrazně záleží na příjemné atmosféře. S lékařskými plášti od engelbert strauss se budete cítit dobře - a to se bude přenášet i navenek. Dosud neměli lékaři k dispozici velký výběr plášťů - převažovaly bílé lékařské pláště. Avšak to se nyní změní - s lékařskými plášti a kazaky nabízí engelbert strauss bílým povoláním možnost objevit dynamicky svěží týmové vystupování. Četné možnosti kombinací z lékařských plášťů, pracovních plášťů, přehozů, tunik a praktických pracovních kalhot se postarají o individuální vzhled. Individuální logo je určeno pro jednotný tým.

Pracovní oděvy pro lékaře s novou vizí

Kazaky se nosí přednostně v ošetřovatelství a v lékařských ordinacích. Původně tím byla míněna dámská halenka tříčtvrteční délky. Kazak je původem uzavřená košile s krátkými rukávy a přeloženým výstřihem do V. engelbert strauss interpretuje pracovní oděvy pro lékaře a ošetřovatelský personál zcela nově.

Kazak s rafinovanými detaily

Nové kazaky se vyrábí z elastické tkaniny, jsou obzvlášť trvanlivé a lze je lehce udržovat. Robustní materiál umožňuje kazak prát za vysokých teplot. Tato vlastnost je pro oblast hygieny nepostradatelná. Rafinované detaily jako odvětrávací otvory na bocích a zádech dělají z kazaku pohodlné pracovní oděvy pro ordinace. Technologie eazyfit climate působí na zádech jako elastická harmonika a současně jako větrání. Zipy na bocích se postarají o to, že lze kazak lehce oblékat i svlékat. Pestrost barev umožňuje individuální vzhled ošetřovatelů a ošetřovatelek ve všední den. Kazaky poskytují maximální funkčnost společně s jedinečným designem. S lékařskými plášti, pracovními plášti a kazaky od engelbert strauss budete vždy na bezpečné straně.

Více o tomto tématu

zpět