Montérky - Robustní & stálé


Montérky pracovní kalhoty s laclem e.s.motion 2020
Montérky e.s.motion 2020
Dámské montérky e.s.motion 2020
Dámské montérky e.s.motion 2020
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Praktické a slušivé - montérky


Montérky jsou odjakživa oblíbeným pracovní oblečení. Pohodlné a s dobrým vybavením kapes splňují montérky praktické nároky v mnoha pracovních oblastech. Že ale montérky mohou být také zcela sportovní a moderní, ukazuje engelbert strauss u mnoha různých modelů montérek. Vkus je však různý. Jak praví zastánci montérek, tak i fanoušci kalhoty do pasu si jen neradi zvykají na nové kalhoty. Že je jednotnost pracovni oblečení možná, dokazuje engelbert strauss průběžnými kolekcemi. Díky know-how z oděvní oblasti a podpoře mnoha řemeslných podniků vznikly exklusivní pracovní oděvy e.s. V módě e.s. je mnoho řemeslnických myšlenek: Nejen vysoce módní, ale také nanejvýš funkční, extrémně robustní a pohodlné. Kombinovatelnost jednotlivých produktů přitom stojí v popředí.

Zaměstnanci se především také musí identifikovat se svým podnikem. Musí se cítit dobře, když svoji firmu navenek prezentují. Proto značka e.s. vsadila na mnohostrannost a výběr. Praktické montérky a kalhoty do pasu, pracovní bundy a šortky, buď jednobarevné nebo dvojbarevné, trička, mikiny, trička pique v mnoha barvách, pilotní bundy, softshellové bundy... jsou jen malou částí exklusivní kolekce e.s. Každý jednotlivý díl se jako ve stavebnicovém systému perfektně hodí k druhému. Tak nejsou osobním preferencím kladeny žádné meze. K tomu nabízíme ještě různé modely obuvi, které lze taktéž skvěle kombinovat s různými kolekcemi oblečení. Přitom je u pracovní obuv na prvním místě samozřejmě téma bezpečnosti.

Více o tomto tématu

zpět