Pracovní doplňky

Kufr na nářadí Fly

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

6 694,93
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 6 368,23

Obj. číslo: 5505031
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Skořepina kufru z robustního materiálu HDPE, způsobilého k letu s robustním hliníkovým rámem a ochranou hran. Tak můžete s tímto kufrem bez potíží cestovat. Díky dvěma inline kolečkům a teleskopickému držadlu lze s kufrem snadno manipulovat. Dva uzamykatelné sklopné zámky a profesionální číselný zámek zabezpečí obsah. Velký úložný prostor poskytují dvě vyjímatelné desky na nářadí vždy s 23 kapsami na přední a zadní straně. Krycí deska dna skořepiny s 15 kapsami, přihrádkou na dokumenty ve formátu A4 a variabilní spodní skořepina.


Vnitřní rozměry: (Š x H x V) 485 x 375 x 225 mm.
Hmotnost: cca. 7900 g.
Objem: cca. 46 litrů.
Dodání bez obsahu.
Materiál: HDPE