Důkladné plátno & kultovní kostky: nová linie vintage probouzí nostalgické pocity! Řemeslnické kalhoty v různých barvách seprání a stylech, pohodlné základní kousky v ležérním vzhledu melanž a jednoduše hodně volnosti pro individuální styl s charakterem – to je e.s.vintage!

ŘEMESLO JE ROZMANITÉ. ŽÁDNÁ AKCE NENÍ STEJNÁ. A DOBRÉ PRACOVNÍ ODĚVY TO VYJADŘUJÍ – SE SPOUSTOU ŘEŠENÍ PRO KAŽDOU SITUACI

Proto přichází kolekce e.s.vintage hned s šesti různými modely kalhot: dvoje šortky a čtyři dlouhé modely s různým vybavením.

Od kalhot s 5 kapsami přes kalhoty s vícenásobnými kapsami až po praktické pouzdrové kalhoty s kapsami na nářadí – přirozeně vše v důkladné plátěné kvalitě a skvělém sepraném stylu vintage. Stavebnice, ve které zaručeně každý najde to, co potřebuje pro každý den!

Plátno v kombinaci s materiálem Cordura®Nyco a strečem T400 – komfortní, pohyblivá látka s charakterem

vzhled melanž, odolný vůči nečistotám s perfektním sepraným efektem

Důkladná, robustní, odolná vůči nečistotám: nová trička a trika s dlouhým rukávem vytváří perfektní styl vintage. Jednoduchý, moderní vzhled melanž umně doplňuje typickou řemeslnickou ležérnost. A absolutně skvělý prvek: kostkovaná košile – opravdový kultovní stereotyp svérázných řemeslníků – je k dostání ve čtyřech barvách!

Člověk by řekl, že pojem „vintage“ byl vynalezen pro ně: vysoce kvalitní kožené doplňky nesmí chybět u žádného vzhledu e.s.vintage. Opasky, kapsy na hřebíky, kapsy na nože a praktické, promyšlené kapsy na nářadí jsou vyrobeny z kvalitní kůže a v budoucnu okouzlí nejen jednu generaci.

Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků