Na tyto podešve je spolehnutí – a to v každém terénu! Kluzký, blátivý, mokrý, zledovatělý: VIBRAM vyvíjí podrážky pro ty nejextrémnější podmínky. S extrémní přilnavostí a vynikající trakcí. Přesně ten správný základ pro naši pracovní obuv! Perfektní přilnavost, perfektní kontrola, perfektní tlumení.

Bezpečná proti prošlápnutí, odolná a s flexibilní podešví VIBRAM – tím se vyznačuje nová bezpečnostní obuv! Vybavena nejkvalitnější hovězí usní, téměř bezešvá.

Dokonalá zimní pracovní obuv! S teplou podšívkou, z kvalitní hovězí usně a s extrémně přilnavou podrážkou VIBRAM Arctic Grip (SRC) – drží dokonce i na ledu!

Tato bezpečnostní obuv z kvalitního mikrovlákna má přilnavou a protiskluzovou podrážku Vibram. Skvělá volba pro blátivé, kluzké a mokré podklady.

Nepromokavá, větruodolná a prodyšná – tato pracovní obuv je skvělý univerzál pro mokré a nevypočitatelné podzimní dny.

Vysoká obuv do vody: Speciální neoprenová vysoká obuv ze 100% nepromokavého svrchního materiálu ve dvojím provedení – mid a high.

Dětská vysoká obuv Fides vydrží nejen suchá, ale díky hřejivé holenní části z neoprenu také krásně teplá! Vodotěsný gumový materiál s textilní podšívkou a přilnavou podrážkou. Perfektní pro vlhké a chladné dny!