Ochranné pomůcky


Ochranné pomůcky rukavice e.s.roughtough
Ochranné pomůcky e.s. Ochranné brýle Araki
Ochranné pomůcky ochranná dýchací maska AES22 FFP 2 NR D
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Logistické centrum Jihlava
Střitež u Jihlavy 3
588 11 Střitež u Jihlavy
Czech Republic

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Ochranné pomůcky od profesionálů pro profesionály


Engelbert strauss, německý specialista na profesionální pracovní oblečení, Vám nabízí ochranné pomůcky odpovídající různým požadavkům. V jedné objednávce od nás obdržíte ochranné oblečení, vhodné doplňky Vašich osobních ochranných pomůcek a správný nástroj dle Vašich individuálních požadavků. Nabízíme velký počet klasických ochranné pomůcky pro dělené ochranné oděvy, svářečské oděvy a ochranné výstražné oděvy. Dělené ochranné kalhoty s laclem či kalhoty do pasu a funkční výstražné oblečení dodáváme společně s ochrannou bezpečnostní obuvi a pracovními ochrannými doplňky vhodnými pro tyto účely. Speciální lesnická ochranná a bezpečnostní obuv a příslušné rukavice kompletují pracovní oblečení do lesního prostředí. K tomu patří další důležité doplňky jako například ochranné pomůcky proti hluku a helma, vše speciálně vyvinuté pro lesnické účely. Ochrana proti nepříznivému počasí patří v mnoha oborech k osobním ochranným pomůckám. Venkovní práce při silném větru a špatném počasí může být velmi vysilující. Omezená viditelnost, kluzké podklady a vlhké nástroje. Tady je zapotřebí mít oblečení vhodné do špatného počasí.

Ochranné pomůcky od firmy engelbert strauss

Dešti odolné pracovní oblečení od firmy engelbert strauss nabízí dokonalou ochranu proti povětrnostním podmínkám při zachování skvělého klimatického komfortu. S naším funkčním oblečením řady prestige poskytujeme kompletní kolekci pro ochranu proti nepříznivému počasí, všechny pracovní bundy i pracovní kalhoty jsou vybavené nepromokavou, větru odolnou a prodyšnou membránou. Ochrana před povětrnostními vlivy je obzvláště důležitá v zemědělství a stavebnictví. Dlouhotrvající ochrana proti povětří se skvělým klimatickým komfortem je základním požadavkem pro profesionální oblečení chránící před vlivy počasí. Pouze díky optimální prodyšnosti a ochraně před pronikavou vlhkostí a chladem lze předejít prochladnutí. Funkční oblečení e.s. vision nabízí nejlepší ochranné vlastnosti proti nepřízni počasí za současného zachování skvělého klimatického komfortu a trvanlivosti, která je nutná pro tyto speciální účely. K optimalizaci pracovního ochranného oblečení nabízí engelbert strauss četné osobní ochranné pomůcky jako například pracovní rukavice, ochranné brýle, helmy a široký sortiment ochranné bezpečnostní obuvi.

Více o tomto tématu

zpět