Ochranné oděvy


Ochranné oděvy lesnictví a zemědělství
Ochranné oděvy výstražné oblečení
Ochranné oděvy výstražné oblečení
Dobírka

PayPal
Kreditní karta
Platba předem
Dobírka

Vrácení a výměna - snadno a rychle

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Poštovné zdarma

Poštovné zdarma do 23.12.2016

Naše ochranné oděvy poskytují vysokou bezpečnost


Pracovníci v lesnických závodech používají ochranné oděvy šité na míru jejich požadavkům. Také zde firma engelbert strauss pro Vás připravila širokou nabídku. Ochranná obuv patří do naší kolekce stejně jako kalhoty a overaly. Tyto ochranné oděvy e.s. jsou vyvíjeny a vyráběny dle normy EN 381-5 pro ochranné dělené obleky třídy 1.

Lesnické kalhoty do pasu a laclové kalhoty se sedmivrstevným materiálem jsou obzvláště příjemné a lehké na nošení. Vysoce kvalitní roztažná tkanina zajišťuje maximální volnost pohybu. Některé modely tohoto oblečení mají na spodní části nohavic speciální ochranné prvky proti trnům, nebo jsou vybavené zesílenou ochranou na kolenou. Při výrobě našeho pracovního oblečení samozřejmě používáme pouze vysoce kvalitní materiály. Tyto materiály jsou prodyšné, trvanlivé a vyznačují se dlouhou životností. Dále klademe velký důraz také na odolnost oblečení proti povětrnostním vlivům. Díky barevným kombinacím šedá/oranžová, modrá/oranžová a červená/žlutá je toto ochranné oblečení také vizuálně kontrastní. Nápadné ochranné oděvy s výstražnými prvky je v našem programu též zastoupeno.

Výstražné ochranné oblečení řady motion ve výstražné žluté a výstražné oranžové Vás překvapí svým sportovním střihem, vysoce kvalitními reflexními pásky 3M Scotchlite a dynamickým designem. K laclovým kalhotám, výstražným bundám a výstražným ochranným vestám patří ještě příslušné zimní varianty. Výstražné ochranné softshellové vesty a bundy řady e.s. motion jsou i v zimě oblíbené pro práci v lese. Podle pracovního zaměření jsou jednotlivé kusy oděvů vybavené kapsami na skládací metr či klíč na řetězovou pilu. Obecně je v těchto oděvech k dispozici dostatek prostoru pro ukládání nástrojů, které pracovníci nosí u sebe. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti lesnického průmyslu můžeme dnes tyto modely sami vyvíjet. Jakožto rodinný podnik s dlouholetou tradicí můžeme garantovat okamžité vybavení a odeslání Vaší zakázky. Přesáhne-li Vaše objednávka hodnotu 13 500,- Kč (bez DPH), je zaslání bezplatné.

Více o tomto tématu

zpět