Menu Produkty

Opasek e.s.motion ten

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

716,32
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 650,98


60/75 cm
80/95cm
100/115cm
120/135cm

Velikost: 60/75 cm
Obj. číslo: 8245860
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Podstata e.s. Pracovních tašek: S opaskem e.s.motion ten se sejde vše, co k sobě patří. Díky třem posuvným magnetovým modulům lze na opasek zavěsit různé tašky se systémem Fidlock®. Přes zajištění magnetem se příslušenství rychle a snadno zavěsí. V prostém designu vhodném ke každým kalhotám a podle libosti lze opasek vybavit praktickými taškami.


  • praktický opasek Fidlock® se třemi moduly s možností libovolného umístění
  • k uchycení pracovních tašek se systémem Fidlock®
  • tašky se snadno a rychle zajišťují a odjišťují na magnetických modulech Fidlock®
  • s magnetickým uzávěrem

Tento oděv je vybaven magnetickými zámky, které mohou způsobit poškození zdraví osob s kardiostimulátory, přístroji icd nebo jinými lékařskými implantáty.

Opaskové moduly k upevnění pracovních tašek je možné posouvat zcela individuálně. Tak je příslušenství stále po ruce a nestojí žádnému kroku v cestě.

Kvalitní způsob magnetického zajštění zjednodušuje připnutí a odepnutí jak nikdy předtím – silné magnety zavedou zámek automaticky do správné polohy. Tak zůstane vždy jedna ruka volná! Jednotlivé magnetické zámky přitom poskytují nosnost až 70 kg.