Pracovní boty - Ochrana pro vaše nohy


e.s. S1P bezpečnostní pracovní boty Tolosa Origami mid
e.s. S1P bezpečnostní pracovní boty Tolosa mid
Pracovní boty S3 e.s. Cebus mid
e.s. S3 Pracovní boty Zahnia mid
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Pracovní boty musí být odolné


Zpravidla se pracovní boty nosí mnoho hodin denně. Proto u našich modelů klademe velký důraz na pohodlí a komfort při nošení, tak jako u našich pracovních oděvů. U mnoha modelů používáme klimatickou vložku do bot, která je anatomicky tvarovaná a vyjímatelná. To obzvláště zvyšuje pohodlí. engelbert strauss pracuje prakticky a orientuje se na požadavky zákazníků. Všechny pracovní boty byly námi vyvinuty. Nezáleží na tom, zda jde o bezpečnostní obuv nebo obuv s ocelovou tužinkou, obecně by pracovní boty měly být nepromokavé a odolné vůči větru. Pro zdravé nohy je rozhodující správné klima v obuvi – žádná nahromaděná vlhkost zevnitř, žádná vlhkost zvenčí. Jako vrchní materiál používáme kvalitní materiály, jako například vodoodpudivou štípenkovou useň. Díky tomu je pracovní boty zvláště odolná a zaručuje dlouhou životnost. V oblasti membránové technologie jsme rádi vsadili na know-how materiálů dryplexx® a GORE-TEX®, které jsou také použity u mnoha pracovních bund engelbert strauss. Samozřejmě si můžete pracovní obuv objednat ve všech velikostech. Povšimněte si také, že od hodnoty objednávky 13.500,00 Kč dodáváme bez účtování nákladů na dopravu.

Pracovní boty v různých provedeních

Pracovní boty je přizpůsobena jednotlivým profesním skupinám a nejrůznějším oblastem využití. Kdo své boty nosí v práci mnoho hodin denně, potřebuje lehké a praktické modely. Bezpečnostní obuv má v první řadě ochrannou funkci. Toto a mnoho jiných kritérií jsme zohlednili při výrobě a vývoji. engelbert strauss nabízí praktické sandály s hliníkovými špičkami, které jsou vyrobeny z perforovaných materiálů. Také šněrovací a víceúčelová obuv patří k sortimentu. Pro oblast lesního hospodářství nabízíme speciální bezpečnostní holínky, které byly vyvinuty dle představ kuratoria pro práci v lese a lesní techniku a rozhodnutí Lesního technického kontrolního výboru. Zde se jako vrchní materiál používá lícová useň. Zvláštní reflexní pásky na pracovních botách zvyšují bezpečnost. Na kotnících byla umístěna stabilní a zesílená ochrana. U všech našich modelů v oblasti pracovní obuvi zaručujeme vysokou bezpečnost, která je kombinována s vynikajícím komfortem při nošení.

Více o tomto tématu

zpět