Pracovní bundy - Funkční & robustní


Zimní funkční pracovní bunda e.s. dynamic
Zimní softshellová pracovní bunda e.s.vision
Zimní softshellová pracovní bunda e.s.vision
Zimní funkční pracovní bunda e.s. motion denim
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Logistické centrum Jihlava
Střitež u Jihlavy 3
588 11 Střitež u Jihlavy
Czech Republic

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Pracovní bundy


Pracovní bundy se využívají především tam, kde se provádí průmyslové činnosti nebo činnosti outdoorové např. ve stavebnictví. engelbert strauss dodá vhodnou pracovní bundu pro jakýkoli požadavek. Ochrana před povětrnostními vlivy a současně optimální svoboda pohybu – především v zemědělství, lesnictví a ve stavebnictví je nutností. Dobrá kvalita zpracování materiálu je základní podmínkou pro pracovní bundy. Aby modely v každé situaci vyhovovaly vysokým nárokům našich zákazníků z různých odvětví, vyvíjíme naše produkty v naší firmě. Praktické, funkční, robustní a vkusné – takové má být dnes profesionální pracovní oblečení.

Výběr vhodné pracovní bundy je základem efektivní práce především v řemeslných oborech a obecně ve všech pracovních oborech, v kterých je pracovník často v pohybu a je vystaven různým povětrnostním podmínkám. Pracovní bundy musí být v tomto případě často nejenom co nejpohodlnější, ale také spolehlivé a trvanlivé pro každodenní těžkou práci a musí také nabízet dostatečný „úložný prostor“. Podobně jako pracovní boty i pracovní bunda patří k nutnému vybavení každého řemeslníka. Příkladem pracovní bundy pro stavební práce ve venkovních podmínkách je výstražná ochranná softshellová bunda řady e.s. motion z online obchodu firmy engelbert strauss. Tato pracovní bunda je prodyšná, vodoodpudivá a větru odolná bunda s odnímatelnou kapucí na zip, která má dvojité nastavení šířky pro účinnou ochranu proti dešti a sněhu, a zároveň má velké množství různých kapes s dostatečným prostorem, do kterého lze ukládat například nářadí a jiné vybavení. Při použití s vhodnými výstražnými ochrannými kalhotami do pasu řady e.s. motion nebo výstražnými ochrannými laclovými kalhotami řady e.s. motion se docílí celkového sportovního, dynamického vzhledu. Oblíbené modely řady e.s. motion, které jsou součástí kompletní rozsáhlé kolekce, lze pro použití ve stavebnictví dále rozšířit různými doplňky.

V základní kolekci totiž naleznete také množství brašen na nářadí a opasků či čepic, použitelných i v zimním počasí. Když je venku opravdu nepříjemná zima a vlhko, mnoho našich zákazníků volí kromě naší softshellové bundy e.s. motion také funkční bundu e.s. prestige.

Tato pracovní bunda ze 100% polyesteru s nepromokavou membránou dryplexx extreme nabízí engelbert strauss v pěti různých barvách. Spolu s funkčními laclovými kalhotami e.s. prestige nabízí tento oděv optimální kombinaci i pro nejnepříznivější povětrnostní podmínky. Zvláštností této kombinace je extrémně výkonná membrána. Díky extrémní nepromokavosti až do 20 000 mm vodního sloupce vydrží tyto funkční oděvy i silný dlouhotrvající déšť. Dalšími přednostmi této kolekce pro nepříznivé počasí je prvotřídní klimatický komfort a transport vlhkosti, který je zajištěn vysoce kvalitní měkkou a poddajnou funkční textilií, která je navíc velice příjemná na dotyk. Do kategorie pracovních bund samozřejmě patří také naše klasické pracovní bundy, například pracovní bunda e.s. image. Tato pracovní bunda je vyrobena z materiálu se snadnou údržbou a možností praní již při 60 °C. Tato klasická pracovní bunda má perfektně padnoucí střih a vysokou trvanlivost. V prostorných vnitřních kapsách lze přenášet rozličný materiál a prostřižené kapsy poskytují dostatek prostoru dokonce i pro pracovní rukavice. Jako obzvláště cenově výhodnou variantu pracovní bundy Vám v našem online obchodě nabízíme pracovní bundu basic, prodávanou v balení po dvou kusech.

Ochranné pracovní bundy

Ne každá práce je zcela bezpečná. Mnohé profesní charakteristiky vyžadují dobrou tělesnou kondici a šikovnost. Řezná a tržná poranění a popáleniny nejsou především ve stavebnictví a průmyslu zvláštností. Víme proto zcela přesně, jak důležité jsou odpovídající ochranné oděvy v těchto oblastech. Pracovní bundy engelbert strauss proto nabízí nejrůznější vlastnosti: obtížně hořlavé, s ergonomicky tvarovanou oblastí rukávů, ve výstražných barvách, s reflexními lemovkami, s úpravou Teflon® odpuzující nečistoty – nebo také s nejkvalitnější membránovou technologií proti chladu a nepříznivému počasí. Protože hledání ochranných pracovních bund znamená pro každou pracovní oblast něco jiného, máme v nabídce širokou paletu produktů. Nezáleží na tom, jakou činnost vykonáváte: S více než 100 modely v oblasti bund a vest, mezi tím jen 20 různých pracovních bund, nabízí engelbert strauss jak pro individualisty, tak i pro vhodné vystupování týmu velké množství modelů vyzkoušené v praxi pro denní pracovní využití.

Více o tomto tématu

zpět