Pracovní oblečení ve vynikající kvalitě


Pracovní oblečení pracovní kalhoty e.s.motion 2020
Pracovní oblečení Funkční vesta thermo stretch e.s.motion 2020
Pracovní oblečení gastro odevy
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Pracovní oblečení pro profesionály


Engelbert strauss znamená moderní pracovní oblečení, které nadchne a umožní vám svobodu pohybu. Mnoho výrobků si vyvíjíme sami ve spolupráci s designéry a řemeslníky. Proto je každý kus oděvu individuálně přizpůsoben příslušnému odvětví a oblasti využití a je zcela prakticky orientovaný. Kalhoty do pasu, montérky a šortky taktéž patří ke kolekci pracovního oblečení jako rukavice, pracovní kalhoty, softshellové bundy a pulovry.

Pracovní oblečení ve vynikající kvalitě

Kvalita produktů a spokojenost našich zákazníků jsou pro firmu engelbert strauss velmi důležité. Proto jsou produkty vyvíjeny s nejvyšší pečlivostí. Pracovní oblečení je obecně vystaveno silným zátěžím. To engelbert strauss ví a vyrábí pracovní oblečení, které je velmi odolné. Vyrábí se z prodyšných materiálů, jako je například bavlna. Všechny produkty mají nejvyšší možnou životnost a odolají také silným zátěžím. Pro své zaměstnance můžete získat celé kolekce. Zde engelbert strauss nabízí atraktivní množstevní slevu. Rychlá dodávka je pro nás samozřejmostí. Od hodnoty objednávky 13.500,00 Kč a výše (bez DPH) za Vás převezmeme veškeré náklady za dopravu.

Pracovní oblečení pro všechna odvětví

engelbert strauss stále nasazuje nová měřítka v oblasti pracovních oděvů. Vlastní vyvinuté řady pracovního oblečení classic, image, active, prestige, motion, vision a roughtough vyhovují díky různým materiálům a střihům individuálním požadavkům každého odvětví. Ať jde o zvlášť robustní pracovní oblečení pro práci na stavbě nebo oblečení zvlášť lehké – Vy rozhodnete, která řada je pro Vás ta pravá! K profesionálnímu vybavení patří pro tým engelbert strauss také doplňující sortiment, jako jsou moderní flaušové nebo softshellové bundy. Pro ty, kteří jsou denně vystaveni zátěžím větru a nepříznivého počasí, nabízíme hřejivé termo-oblečení. Je vyrobeno z prodyšných látek. Naše výstražné oděvy znamenají vysokou bezpečnost, u níž ani komfort při nošení nepřijde zkrátka. Toto oblečení je opatřeno reflexními prvky. Střih jednotlivých kusů oděvu je zcela různý a řídí se podmínkami využívání. Pro řemeslníky nabízí engelbert strauss pracovní oděvy s mnoha kapsami a velkým prostorem.

Více o tomto tématu

zpět