Pracovní oděv - sportovní & funkční


Pracovní oděv kalhoty s laclem e.s.motion 2020
Zimní softshellová vesta e.s.motion 2020
Pracovní oděv Zimní funkční pracovní bunda e.s. dynamic
Pracovní oděv Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic
Pracovní oděv Zimní softshellová pracovní bunda e.s.vision
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Logistické centrum Jihlava
Střitež u Jihlavy 3
588 11 Střitež u Jihlavy
Czech Republic

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Pracovní oděv od engelbert strauss


Nezáleží na tom, zda pracujete jako tesař, jako zedník nebo ve výrobním podniku jako pracovník pro stáčení – vždy potřebujete vhodný pracovní oděv. engelbert strauss má proto na výběr četné kolekce pro různé profesní skupiny. Abyste mohli pracovat s radostí a jistou bezpečností, je velmi důležité vhodné pracovní oblečení. Když sedí a je pro zaměstnance odpovídající, získali jste již mnoho. Pohodlí a komfort při nošení hrají vedle příjemného vzhledu velkou roli. Proto firma engelbert strauss v nejnovějších kolekcích vsadila u svého pracovní oděvy na boční elastický systém Flexbelt®, který je skrytý v pase a poskytuje více svobody při pohybu a optimální přiléhavost, jako např. u kalhoty do pasu e.s. motion.

Pro každého správný pracovní oděv

U nás zaručeně každý najde vhodný pracovní oděv. Například máme skvělý sortiment pro zemědělce a lesníky. U engelbert strauss najdete vše od robustní kolekce e.s. prestige z materiálu kanvas přes voskové oblečení odolné proti povětrnostním vlivům a ochranné oděvy proti pořezání až ke vhodnému spodnímu prádlu. Díky opticky příjemnému vzhledu v nejrůznějších variantách se pro každý vkus najde správný pracovní oděv.

Individuální pracovní oděv pro kombinování a variace

Velké množství možností kombinací je to, proč jsou naše pracovní oděv tak zajímavé především pro týmy. Jednotlivé kolekce jsou spolu sladěny jako ve stavebnicovém systému. Všechny barevné tóny z řad e.s. jsou spolu optimálně sladěny – k pracovním kalhotám a pracovním bundám nabízí engelbert strauss bohatý sortiment vhodných triček, mikin, polokošil, piques a košil. Hlavní body sezóny doplňují průběžné kolekce pracovní oděv. Tím tvoří sportovní svetry z mikro flauše a hebké svetry a bundy z materiálu fibertwin® ideální doplněk k základnímu sortimentu. Pro horké dny v roce s radostí rozšiřujeme náš sortiment pracovních oděvů o trendové varianty triček s potiskem.

Více o tomto tématu

zpět