Pracovní oděvy


Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic
Pracovní oděvy 3 v 1 funkční pracovní bunda e.s. motion 2020
Pracovní oděvy Zimní softshellová pracovní bunda e.s.vision
Pracovní oděvy zimní softshellová pracovní bunda e.s. motion 2020
Pracovní oděvy zimní softshellová pracovní bunda e.s.vision
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Logistické centrum Jihlava
Střitež u Jihlavy 3
588 11 Střitež u Jihlavy
Czech Republic

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Pracovní oděvy od profesionálů pro profesionály


Rodinný podnik engelbert strauss je specialistou na pracovní oděvy vyzkoušené v praxi a dodává spokojeným zákazníkům již po mnoho let. Nechte také sami sebe přesvědčit o bohatém sortimentu a vysoké kvalitě. U firmy engelbert strauss najdete velký výběr funkčních pracovních oděvů. K našim kompletním pracovním kolekcím pracovního oblečení sestávajících z kalhoty do pasu, montérek a pracovních bund nabízí naše řady e.s. vhodné bundy a vesty odolné proti povětrnostním vlivům a také praktické doplňky. Vedle extrémně prodyšných softshellových bund nebo hřejivých softshellových vest ve stylu našich kolekcí motion, robustních pilotních bund vhodných k pracovní oděvy classic a image nebo také cenově silných variant parek dovoluje náš velký výběr triček individuální kombinování a variace. Ať jde o polo pique nebo tričko, mikinu s kapucí nebo bez ní, praktické vesty, u společnosti engelbert strauss budete mít zaručeně úspěch. Vaše pracovní oděvy dodáme již od 13.500,00 Kč (bez DPH) bez nákladů na dopravu. Navíc nabízíme pracovní oblečení pro speciální odvětví. V oblasti lesnictví a zemědělství jsou naše pracovní oděvy velmi významné a také oděvy značky e.s. s ochranou proti pořezání se strečovou tkaninou jsou velmi žádané. V kombinaci s funkčními bundami a kalhotami odolnými proti vodě a větru vzniká ideální pracovní oděv pro nejnepříznivější povětrnostní podmínky. Naše pracovní oděvy nejsou jen pohodlné, jsou také moderní. Bohatá barevná paleta engelbert strauss dovoluje nejvyšší individualitu a nejrůznější kombinace.

Pracovní oděvy pro jakékoli počasí

Některé profesní skupiny musí i při nepříznivém počasí pracovat venku. Proto je hřejivé pracovní oblečení nutností. Doporučujeme modely engelbert strauss s úpravou dryplexx-extreme odolnou proti povětrnostním vlivům a náš velký počet bund s teplou podšívkou z flauše nebo umělé kožešiny. Také výběr funkčního spodního prádla nebo výběr pracovní obuví má engelbert strauss velmi rozsáhlý. U tohoto oblečení se jedná o různé výrobky, např. elastické kalhoty, trička, trika s dlouhým rukávem s optimálním systémem pro odvod vlhkosti. Díky zdrsnělé vnitřní textuře je tělo udržováno v teple a optimálně chráněno proti prochladnutí. Vlhkost je plynule pojímána a odváděna směrem ven.

Při koupi se ujistěte o čísle

Při koupi pracovní oděvy nepodstupujete žádné riziko, neboť nabízíme bezplatné vrácení zboží. Povšimněte si také, že od hodnoty objednávky 13.500,00 Kč (bez DPH) a výše dodáváme bez účtování nákladů na dopravu. Abychom mohli nabídnout praktické výrobky, vyvíjíme mnoho našich produktů sami. Náš rodinný podnik ručí svým jménem a stojí za zcela spokojenými zákazníky.

Více o tomto tématu

zpět