Pracovní rukavice jsou vaše nejdůležitější nářadí


Pracovní rukavice e.s.roughtough
e.s. Nitrilové rukavice evertouch cut
e.s. Rukavice pro mechaniky Top-Grip II
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Logistické centrum Jihlava
Střitež u Jihlavy 3
588 11 Střitež u Jihlavy
Czech Republic

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Objevte trendy pracovní rukavice


Při mnoha pracích jsou ruce velmi namáhány a potřebují proto zvláštní ochranu. engelbert strauss Vám nabízí široký sortiment pracovních rukavic, které byly - stejně jako pracovní oděvy - vyvinuty pro nejvyšší nároky.

Pracovní rukavice pro každé odvětví

V mnoha odvětvích jsou potřeba pracovní rukavice v různých provedeních. Rodinný podnik engelbert strauss vyvíjí již po mnoho let pracovní rukavice, vlastně pracovní oděv, který vyhovuje jakékoli profesní skupině. Pro zpracování plechu a využití šrotu pro Vás obchod připravuje speciální jemné pletené rukavice s přírodní latexovou vrstvou. Pro oblasti strojírenství, stavbu silnic a pro zpracování betonových cihel se doporučují pracovní rukavice se stahujícím hrubým profilováním. Tyto pracovní rukavice optimálně chrání vnitřní stranu ruky a i při vlhkosti zaručují vysokou odolnost proti sklouznutí. Pro oblast výzkumu, hygieny a pro nemocnice jsou v programu jednorázové rukavice. Mají rolovací okraj a jsou elastické a flexibilní. Jednorázové rukavice dodává engelbert strauss samozřejmě v dávkovací krabici. Musíte-li v zimě balit, najdete u firmy engelbert strauss speciální výběr pracovních rukavic na zimu. Tyto modely jsou dobře vypodšívkovány. Tak budou Vaše ruce i v zimě vždy dobře chráněny.

Pracovní rukavice v nejvyšší kvalitě

Nezávisle na tom, jaký typ rukavic potřebujete, engelbert strauss ručí za vysokou kvalitu produktů, což neplatí jen pro rukavice, ale také pro pracovní obuv a ostatní pracovní oblečení. Všechny modely přesně odpovídají Vašim oblastem využití. Také materiál je adekvátně vybírán. Každý produkt garantuje vysoký komfort při nošení a optimální pocit. Povrchová úprava rukavic se taktéž řídí oblastí využití. Můžete si vybrat mezi klasickými koženými modely nebo jednoduchým a flexibilním nitrilovým povrstvením. Pracovní rukavice z kaučuku odpuzují vodu a jsou odolné vůči olejům a tukům. Obecně mají všechny nabízené produkty velmi dlouhou životnost, protože byly vyrobeny z odolných materiálů. Navíc jsou odolné vůči oděru a mají vysoký ochranný účinek. Přírodní vlákna jsou příjemná na dotek. Garantujeme rychlé dodání. Od hodnoty objednávky 13.500,00 Kč (bez DPH) přebírá engelbert strauss celkové dodací náklady.

Více o tomto tématu

zpět