Menu Produkty

Tričko e.s.motion ten veneto

ceny bez DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 000,00 Kč (bez DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 189,00 Kč (bez DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

446,00
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 403,00

barva: oxidově černá vintage

XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Velikost: XS
Obj. číslo: 21260
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Ještě více motion, ještě více eMOTION! Trička se skvělým potiskem e.s.motion ten a v žádaném stylu vintage sjednocují báječný pocit při nošení e.s. s nezaměnitelným vzhledem motion ten! Tato trička doplňují jak pracovní, tak každodenní styl oblečení a jsou to kousky oděvu, které každý fanoušek motion musí mít ve své skříni!


  • tričko s kulatým výstřihem a žádaným potiskem „Styled in Veneto“
  • skvělý sepraný vzhled díky individuálnímu efektu praní cold dye
  • potisk „Styled in Veneto“ na zádech
  • vysoký komfort při nošení vlivem pohodlného a elastického materiálu
  • skvělý vzhled díky otevřeným hranám na zakončení límce, rukávů a lemů


Materiál: 95 % bavlna / 5 % elastan (cca 180 g/m²)
Lze prát na 40 °C.

Kolekce motion ten je inspirována přírodou. Tlumené, zemní barvy je možné univerzálně použít v mnoha řemeslech, v městské džungli vytváří ale i po práci vynikající vzhled.

Svůj nezaměnitelný vzhled získají pracovní trička díky speciálnímu procesu praní. Tak vznikají skvělé a jedinečné barevné postupy, které zajišťují ležérně individuální styl.

Otevřené hrany na zakončení límce, rukávů a lemů podtrhují obnošený vzhled a tím je toto tričko opravdový kousek k pohledání!