Menu Produkty

Tričko e.s.motion ten veneto

ceny vč. DPH
s připočtením dopravného

Náklady na dopravu u engelbert strauss


Objednávky již od hodnoty 4 840,00 Kč (vč. DPH) dodáváme vyplaceně na uvedenou adresu. Pokud je Vaše objednávka nižší, činí Váš podíl na nákladech na dopravu pouze 228,69 Kč (vč. DPH).

Balné hradí obecně společnost engelbert strauss.

539,66
( vč. DPH | bez DPH )

od 3 kus: 487,63

barva: maskovací zelená vintage

XS
S
M
L
XL
2XL
3XL

Velikost: XS
Obj. číslo: 21262
Dodací lhůta cca 3-5 pracovních
dnů
Poznámka

Údaj o dodací lhůtě v pracovních dnech nebere v úvahu víkendy a svátky. Dodací termín zboží závisí na zvoleném druhu platby.

Při platbě předem obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po došlé platbě.

Při platbě a platbou na dobírku obdržíte dodávku zpravidla do pracovních dnů (pondělí až pátek) po doručení Vaší objednávky k nám.

Pokud se zboží vyšívá, potiskuje nebo jiným způsobem přetváří podle Vašich předloh, bude ujednána dohoda o dodacím termínu pro tento individuální případ.

Ještě více motion, ještě více eMOTION! Trička se skvělým potiskem e.s.motion ten a v žádaném stylu vintage sjednocují báječný pocit při nošení e.s. s nezaměnitelným vzhledem motion ten! Tato trička doplňují jak pracovní, tak každodenní styl oblečení a jsou to kousky oděvu, které každý fanoušek motion musí mít ve své skříni!


  • tričko s kulatým výstřihem a žádaným potiskem „Styled in Veneto“
  • skvělý sepraný vzhled díky individuálnímu efektu praní cold dye
  • potisk „Styled in Veneto“ na zádech
  • vysoký komfort při nošení vlivem pohodlného a elastického materiálu
  • skvělý vzhled díky otevřeným hranám na zakončení límce, rukávů a lemů


Materiál: 95 % bavlna / 5 % elastan (cca 180 g/m²)
Lze prát na 40 °C.

Kolekce motion ten je inspirována přírodou. Tlumené, zemní barvy je možné univerzálně použít v mnoha řemeslech, v městské džungli vytváří ale i po práci vynikající vzhled.

Svůj nezaměnitelný vzhled získají pracovní trička díky speciálnímu procesu praní. Tak vznikají skvělé a jedinečné barevné postupy, které zajišťují ležérně individuální styl.

Otevřené hrany na zakončení límce, rukávů a lemů podtrhují obnošený vzhled a tím je toto tričko opravdový kousek k pohledání!