Pracovní vesty


Zimní softshellová pracovní vesta e.s.motion 2020
Zimní softshellová pracovní vesta e.s.motion 2020
Zimní softshellová pracovní vesta e.s.motion 2020
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Logistické centrum Jihlava
Střitež u Jihlavy 3
588 11 Střitež u Jihlavy
Czech Republic

Dobírka

Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Pracovní vesty od profesionálů pro profesionály


Engelbert strauss ve svém online obchodě nabízí také pracovní vesty pro každé roční období a nejrůznější typy práce. Engelbert strauss má velký počet různých pracovních vest pro veškerá odvětví – kromě typických výstražných vest pro práci na silnici, přes tradiční vesty z hrubé textilie pro práci v interiérech, až po pracovní vesty odolné vůči počasí, do kterých lze odložit i jednotlivé kusy nářadí. K dispozici jsou dokonce pečlivě zvolená cenová pásma. Cenově nejvýhodnější výstražná ochranná vesta basic se hodí jako ideální doplňkové vybavení do nákladních vozů. Pro vyšší nároky na ochranné a výstražné oblečení se optimálně hodí výstražné softshellové vesty e.s. motion. Softshell představuje zlatou střední cestu mezi fleecovými bundami a bundami proti nepříznivému počasí. Softshellové oblečení je výrazně odolnější proti větru (tedy teplejší) než fleece, není sice 100% vodotěsné jako naše bundy do nepříznivého počasí, zato je ale (a to je rozhodující) mnohonásobně prodyšnější! Softshellové oblečení je extrémně lehké a vydrží i nejvyšší zatížení. Ve spojení s ochrannými prvky dle EN 471 Kat ½ jsou tyto vesty perfektní pracovní vesty pro nepříznivé povětrnostní podmínky. Pracovní vesty prvotřídní kvality jsou softshellové vesty WINDSTOPPER® z lehkého,

elastického softshellového e.s. materiálu, které spojují komfortní vlastnosti měkké mezivrstvy a ochranné vlastnosti vnějšího voděodolného materiálu. Tyto vesty jsou absolutně odolné proti větru a jsou maximálně prodyšné. Nabízí volnost pohybu pro Váš nejvyšší komfort a nejvyšší možnou výkonnost při rozličných povětrnostních podmínkách. Kromě těchto počasí odolných pracovních vest a bund engelbert strauss nabízí také patřičnou ochrannou bezpečnostní obuv s membránou proti nepříznivému počasí. Ochranná bezpečnostní obuv Salzburg s nepromokavou, větru odolnou a prodyšnou membránou dryplexx extreme® je příkladem obuvi s perfektními ochrannými a komfortními vlastnostmi. Kromě ochranné třídy S3 garantujeme také perfektní ochranu před vlhkostí. Vodní sloupec v milimetrech je mírou nepromokavosti. Označuje tlak vody, při kterém materiál začíná propouštět vodu. Ochranná bezpečnostní obuv s membránou dryplexx® extreme je se svými 5 000 mm daleko za hranicí normy DIN, která ji definuje hodnotou 1 300 mm. Jedná se tedy o ideální doplňky k počasí odolným oděvům, pracovním vestám a dalším podobným oděvům!

Více o tomto tématu

zpět