Pracovní kalhoty - kvalitní & robustní


Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic
Montérky pracovní kalhoty s laclem e.s.motion 2020
Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic
Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic
Dobírka

PayPal
Kreditní karta
Platba předem
Dobírka

Vrácení a výměna - snadno a rychle

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Poštovné zdarma

Poštovné zdarma do 23.12.2016

Pracovní kalhoty musí být odolné


Očekávání ohledně pracovních kalhot jsou zcela rozdílná podle typu činnosti a počasí. Engelbert strauss to ví a má proto v sortimentu různé pracovních kalhot, které jsou vždy optimálně přizpůsobeny určitým nárokům. Při vyvíjení pracovní kalhoty je pro firmu engelbert strauss důležité především být blízko požadavkům řemeslníků a přímo realizovat návrhy na zlepšení. Tím jsou kalhoty do posledního detailu prakticky orientované.

Pracovní kalhoty e.s. motion

Zejména pracovní kalhoty e.s. motion přesvědčí nejen svým designem, nýbrž také materiály a kapsami. Kolenní část je zesílena materiálem Cordura a tím je obzvláště robustní. Díky bočnímu elastickému pasu Flexbelt® jsou kalhoty zvláště pohodlné. Pracovní kalhoty motion si můžete objednat jako kalhoty do pasu, montérky, šortky a exklusivně také jako letní nebo zimní model. Letní model je vypracován jako zvláště lehký a také při vysokých teplotách se příjemně nosí. Zimní pracovní kalhoty mají zapracovanou vnitřní podšívku z flauše, která v zimě hřeje.

Trendové pracovní džíny

Zvláště moderní a sportovní jsou pracovní kalhoty jako džíny. Buď ležérní ve stylu 5 kapes nebo extra robustní s lemováním z Cordury na kolenou. Jako šortky jsou džíny také zcela vhodné na léto.

Pracovní kalhoty pro každé počasí

Kdo celý den pracuje venku ve větru a při jakémkoli počasí, je odkázán na to, aby pracovní kalhoty odpovídaly těmto extrémním požadavkům. Perfektně vhodné pro to jsou funkční kalhoty GORE-TEX® od e.s. Díky úpravě kalhot s kvalitním laminátem GORE-TEX® jsou pracovní kalhoty nepromokavé, odolné vůči větru a přesto prodyšné. Tím kalhoty nabízí spolehlivou ochranu před vlhkem a chladem. Pracovní oděvy dodáme rychle a od hodnoty objednávky 13.500,00 Kč (bez DPH) dokonce bez nákladů na dopravu. Naším nejdůležitějším cílem je spokojenost našich zákazníků.

Více o tomto tématu

zpět