Pracovní kalhoty - kvalitní & robustní


Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic
Montérky pracovní kalhoty s laclem e.s.motion 2020
Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic
Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic
Bezplatné vrácení zboží

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

General Logistics Systems Czech Republic s.r.o.
Logistické centrum Jihlava
Střitež u Jihlavy 3
588 11 Střitež u Jihlavy
Czech Republic

Dobírka

PayPal
Kreditní karta
Platba předem
Dobírka

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Dlouhé doby trvání kolekcí

I po letech lze naše průběžné kolekce ještě stále dodávat. Profitujte z našich dlouhých dob trvání jednotlivých kolekcí a zajistěte si dlouhodobě Vaše profesionální podnikatelské vystupování.

Naše výrobky se dají vzájemně kombinovat jako ve stavebnicovém systému, sezónní novinky dodávají všem celkům stále novou přitažlivost pro nový vzhled.

Pracovní kalhoty musí být odolné


Očekávání ohledně pracovních kalhot jsou zcela rozdílná podle typu činnosti a počasí. Engelbert strauss to ví a má proto v sortimentu různé pracovních kalhot, které jsou vždy optimálně přizpůsobeny určitým nárokům. Při vyvíjení pracovní kalhoty je pro firmu engelbert strauss důležité především být blízko požadavkům řemeslníků a přímo realizovat návrhy na zlepšení. Tím jsou kalhoty do posledního detailu prakticky orientované.

Pracovní kalhoty e.s. motion

Zejména pracovní kalhoty e.s. motion přesvědčí nejen svým designem, nýbrž také materiály a kapsami. Kolenní část je zesílena materiálem Cordura a tím je obzvláště robustní. Díky bočnímu elastickému pasu Flexbelt® jsou kalhoty zvláště pohodlné. Pracovní kalhoty motion si můžete objednat jako kalhoty do pasu, montérky, šortky a exklusivně také jako letní nebo zimní model. Letní model je vypracován jako zvláště lehký a také při vysokých teplotách se příjemně nosí. Zimní pracovní kalhoty mají zapracovanou vnitřní podšívku z flauše, která v zimě hřeje.

Trendové pracovní džíny

Zvláště moderní a sportovní jsou pracovní kalhoty jako džíny. Buď ležérní ve stylu 5 kapes nebo extra robustní s lemováním z Cordury na kolenou. Jako šortky jsou džíny také zcela vhodné na léto.

Pracovní kalhoty pro každé počasí

Kdo celý den pracuje venku ve větru a při jakémkoli počasí, je odkázán na to, aby pracovní kalhoty odpovídaly těmto extrémním požadavkům. Perfektně vhodné pro to jsou funkční kalhoty GORE-TEX® od e.s. Díky úpravě kalhot s kvalitním laminátem GORE-TEX® jsou pracovní kalhoty nepromokavé, odolné vůči větru a přesto prodyšné. Tím kalhoty nabízí spolehlivou ochranu před vlhkem a chladem. Pracovní oděvy dodáme rychle a od hodnoty objednávky 13.500,00 Kč (bez DPH) dokonce bez nákladů na dopravu. Naším nejdůležitějším cílem je spokojenost našich zákazníků.

Více o tomto tématu

zpět