Pracovní oblečení ve vynikající kvalitě


Pracovní oblečení Zimní softshellová pracovní bunda e.s. motion 2020
Pracovní oblečení Zimní softshellová pracovní bunda e.s. motion 2020
Pracovní oblečení Montérky pracovní kalhoty s laclem e.s.motion 2020
Pracovní oblečení Funkční pracovní kalhoty e.s.dynamic
Dobírka

PayPal
Kreditní karta
Platba předem
Dobírka

Vrácení a výměna - snadno a rychle

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Poštovné zdarma

Poštovné zdarma do 23.12.2016

Pracovní oblečení pro profesionály


Engelbert strauss znamená moderní pracovní oblečení, které nadchne a umožní vám svobodu pohybu. Mnoho výrobků si vyvíjíme sami ve spolupráci s designéry a řemeslníky. Proto je každý kus oděvu individuálně přizpůsoben příslušnému odvětví a oblasti využití a je zcela prakticky orientovaný. Kalhoty do pasu, montérky a šortky taktéž patří ke kolekci pracovního oblečení jako rukavice, pracovní kalhoty, softshellové bundy a pulovry.

Pracovní oblečení ve vynikající kvalitě

Kvalita produktů a spokojenost našich zákazníků jsou pro firmu engelbert strauss velmi důležité. Proto jsou produkty vyvíjeny s nejvyšší pečlivostí. Pracovní oblečení je obecně vystaveno silným zátěžím. To engelbert strauss ví a vyrábí pracovní oblečení, které je velmi odolné. Vyrábí se z prodyšných materiálů, jako je například bavlna. Všechny produkty mají nejvyšší možnou životnost a odolají také silným zátěžím. Pro své zaměstnance můžete získat celé kolekce. Zde engelbert strauss nabízí atraktivní množstevní slevu. Rychlá dodávka je pro nás samozřejmostí. Od hodnoty objednávky 13.500,00 Kč a výše (bez DPH) za Vás převezmeme veškeré náklady za dopravu.

Pracovní oblečení pro všechna odvětví

engelbert strauss stále nasazuje nová měřítka v oblasti pracovních oděvů. Vlastní vyvinuté řady pracovního oblečení classic, image, active, prestige, motion, vision a roughtough vyhovují díky různým materiálům a střihům individuálním požadavkům každého odvětví. Ať jde o zvlášť robustní pracovní oblečení pro práci na stavbě nebo oblečení zvlášť lehké – Vy rozhodnete, která řada je pro Vás ta pravá! K profesionálnímu vybavení patří pro tým engelbert strauss také doplňující sortiment, jako jsou moderní flaušové nebo softshellové bundy. Pro ty, kteří jsou denně vystaveni zátěžím větru a nepříznivého počasí, nabízíme hřejivé termo-oblečení. Je vyrobeno z prodyšných látek. Naše výstražné oděvy znamenají vysokou bezpečnost, u níž ani komfort při nošení nepřijde zkrátka. Toto oblečení je opatřeno reflexními prvky. Střih jednotlivých kusů oděvu je zcela různý a řídí se podmínkami využívání. Pro řemeslníky nabízí engelbert strauss pracovní oděvy s mnoha kapsami a velkým prostorem.

Více o tomto tématu

zpět