Pracovní obuv - pohodlí a vysoce kvalitní


e.s. S3 Bezpečnostní pracovní boty Cebus low
Pracovní obuv e.s. S3 bezpečnostní pracovní obuv Zahnia mid
e.s. S3 bezpečnostní pracovní obuv Sinope low
Dobírka

PayPal
Kreditní karta
Platba předem
Dobírka

Vrácení a výměna - snadno a rychle

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Poštovné zdarma

Poštovné zdarma do 23.12.2016

Pracovní obuv


Při činnostech ve stoje nebo profesích, kde je nutno hodně běhat a vykonávat fyzicky těžké práce, jsou nohy a chodidla zaměstnanců zvláště namáhána. Navíc jsou nohy vystaveny různým nebezpečím. Proto je velmi důležité chránit nohy vhodnou pracovní obuv, jako to u lesnických prací činí například ochranné kalhoty proti pořezání. Mnoho modelů v oblasti pracovní obuvi můžete najít u firmy engelbert strauss.

Správná pracovní obuv je velmi důležitá

Také pracovní oblasti, které skrývají nízké riziko, vyžadují speciální obuv. Ten, kdo je celý den na nohou a urazí velké vzdálenosti, potřebuje pracovní obuv, která odlehčí šlachy, vazy a klouby. Hmotnost obuvi přitom hraje velkou roli, stejně jako úprava vnější podešve a stélky. Použití prodyšného materiálu zajistí svěží pocit nohou. Díky membránové technologii v pracovní obuví mohou být nadbytečné teplo a vlhkost odváděny zevnitř ven, aniž by vnitřek obuvi byl ovlivněn nepříznivým počasím.

Pro suché a příjemné klima nohou a zdravé nohy. Vedle našeho oblíbeného vlastního vývoje v oblasti obuvi, přizpůsobeného kolekcím pracovní oblečení engelbert strauss, nabízíme velké množství pracovní obuv renomovaných výrobců, jako jsou Lowa a Salomon.

Velký výběr pro pracovní obuv

engelbert strauss klade velký důraz na to, aby nabízel vše, co je v technice oblékání ohledně práce třeba. Proto máme také velký sortiment pracovní obuvi. Podle toho, pro jaký účel a pro jaké zaměstnání obuv potřebujete, jsme vyvinuli praktické a pohodlné modely, jak pro ženy, tak i pro muže. Firmy a soukromé osoby si pracovní obuv potřebnou pro jejich účely mohou u nás objednat online. Od hodnoty objednávky 13.500,00 Kč (bez DPH) je ostatně dodání u engelbert strauss zdarma.

Více o tomto tématu

zpět