Nová pracovní obuv s ocelovou tužinkou & bez ní engelbert strauss

OBJEVTE NOVINKY

Hrubé betonové podlahy, kluzké kovové konstrukce, ostré předměty: Na ochranné vybavení bezpečnostní obuvi S3 se mohou řemeslníci spolehnout na 100 procent. Na stavbě, při pokrývačských pracích, při práci s těžkými stroji nebo při přecházení mezi kanceláří a staveništěm – bezpečnostní obuv S3 chrání nohy podrážkou odolnou proti protržení a tužinkou na ochranu prstů. Protiskluzové vlastnosti a nepromokavá membrána dryplexx® patří ke standardu e.s. Nové modely nabízí mnoho předností: Cebus ve variantě low nebo mid je vyrobena z kvalitní, německé hovězí usně a má bezešvé zpracování pro delší životnost velmi namáhaných partií. Neobsahuje kůži a kov, přesto je oděruvzdorná a robustní – tak se projevuje Zahnia mid. Tomu, kdo se musí chránit před elektrostatickými výboji, bude nejvíce vyhovovat Sinope low. Sinope zajisté upoutá pozornost díky svému slušivému vzhledu a bezpečnosti ESD dle DIN EN 61340.

 

Být od hlavy až k patě sladění při jednáních a před zákazníkem, současně však mít chráněné nohy díky S1, když je to důležité: to je úkolem e.s. Seginus low. Časté přecházení mezi kanceláří, logistikou nebo výrobou vyžaduje od obuvi S1 vysokou flexibilitu. S tužinkou na ochranu prstů, snadno udržovatelným svrchním materiálem, nejlepšími tlumicími vlastnostmi a technologií ESD dle DIN EN 61340, se používají všude tam, kde detektory kovu a indukční smyčky reagují nikoli mimoděk. Tak jsou nohy optimálně chráněny a jejich nositel dělá vždy dobrý dojem.

 

Dlouhé stání, hodně chození, vždy aktivní a na nohou – to zvládne pracovní obuv! Díky vybavení s nejlepšími tlumicími vlastnostmi, optimální protiskluzovostí na nejhladších podlahách, antistatickými vlastnostmi podrážek a s odolností vůči palivům je pracovní obuv třídy O2 ideální pracovní obuví, když není třeba žádného bezpečnostního stupně. I při větru a nepřízni počasí je na obuv spolehnutí - díky prodyšné, nepromokavé a větruodolné membráně dryplexx®. Již podle struktury poznají znalci robustnost nového modelu e.s. Setebos low. Ležérně sportovní vzhled nechá rychle zapomenout na to, že se jedná o pracovní obuv. Díky bezešvému zpracování velmi namáhaných partií a nejkvalitnější hovězí usni z Německa přesvědčí Majoris v kotníkové a polovysoké variantě svou dlouhou životností a slušivostí.