Pracovní rukavice jsou vaše nejdůležitější nářadí


Pracovní rukavice e.s.roughtough
e.s. Nitrilové rukavice evertouch cut
e.s. Rukavice pro mechaniky Top-Grip II
Dobírka

PayPal
Kreditní karta
Platba předem
Dobírka

Vrácení a výměna - snadno a rychle

Vrácení a výměna - snadno a rychle
V každém balíku je přiložen formulář pro vrácení, ve kterém je podrobně popsán postup výměny. Tento formulář prosím pečlivě vyplňte, přiložte jej k Vašemu balíku, který posíláte zpět, a zašlete jej na adresu:

engelbert strauss s.r.o.
Čechova 727/52
CZ - 370 01 České Budějovice

Vaše logo, perfektní na scéně

Profesionální vystupování: Vaše firemní logo uvedeme perfektně na scénu!

Upravíme Váš jednotný týmový vzhled pomocí kvalitního tisku & výšivky – přímo v objednávce!

Ať se jedná o výšivku jmen pracovníků nebo velkorysou úpravu loga: realizujte společně s námi Vaše nápady a vytvořte Vaše profesionální podnikatelské vystupování!

Poštovné zdarma

Poštovné zdarma do 23.12.2016

Objevte trendy pracovní rukavice


Při mnoha pracích jsou ruce velmi namáhány a potřebují proto zvláštní ochranu. engelbert strauss Vám nabízí široký sortiment pracovních rukavic, které byly - stejně jako pracovní oděvy - vyvinuty pro nejvyšší nároky.

Pracovní rukavice pro každé odvětví

V mnoha odvětvích jsou potřeba pracovní rukavice v různých provedeních. Rodinný podnik engelbert strauss vyvíjí již po mnoho let pracovní rukavice, vlastně pracovní oděv, který vyhovuje jakékoli profesní skupině. Pro zpracování plechu a využití šrotu pro Vás obchod připravuje speciální jemné pletené rukavice s přírodní latexovou vrstvou. Pro oblasti strojírenství, stavbu silnic a pro zpracování betonových cihel se doporučují pracovní rukavice se stahujícím hrubým profilováním. Tyto pracovní rukavice optimálně chrání vnitřní stranu ruky a i při vlhkosti zaručují vysokou odolnost proti sklouznutí. Pro oblast výzkumu, hygieny a pro nemocnice jsou v programu jednorázové rukavice. Mají rolovací okraj a jsou elastické a flexibilní. Jednorázové rukavice dodává engelbert strauss samozřejmě v dávkovací krabici. Musíte-li v zimě balit, najdete u firmy engelbert strauss speciální výběr pracovních rukavic na zimu. Tyto modely jsou dobře vypodšívkovány. Tak budou Vaše ruce i v zimě vždy dobře chráněny.

Pracovní rukavice v nejvyšší kvalitě

Nezávisle na tom, jaký typ rukavic potřebujete, engelbert strauss ručí za vysokou kvalitu produktů, což neplatí jen pro rukavice, ale také pro pracovní obuv a ostatní pracovní oblečení. Všechny modely přesně odpovídají Vašim oblastem využití. Také materiál je adekvátně vybírán. Každý produkt garantuje vysoký komfort při nošení a optimální pocit. Povrchová úprava rukavic se taktéž řídí oblastí využití. Můžete si vybrat mezi klasickými koženými modely nebo jednoduchým a flexibilním nitrilovým povrstvením. Pracovní rukavice z kaučuku odpuzují vodu a jsou odolné vůči olejům a tukům. Obecně mají všechny nabízené produkty velmi dlouhou životnost, protože byly vyrobeny z odolných materiálů. Navíc jsou odolné vůči oděru a mají vysoký ochranný účinek. Přírodní vlákna jsou příjemná na dotek. Garantujeme rychlé dodání. Od hodnoty objednávky 13.500,00 Kč (bez DPH) přebírá engelbert strauss celkové dodací náklady.

Více o tomto tématu

zpět