Zpívající pilové listy, masivní trámy, létající třísky: přírodní materiál dřevo je odjakživa spojeno s řemeslem – a aktuálně zažívá renesanci! Pro všechny, kteří s láskou a vášní vytváří ze dřeva mistrovská díla: tato trička jsou jen pro vás!

Podávat neuvěřitelné výkony, den za dnem překonávat nové výzvy, často v extrémních povětrnostních podmínkách – povolání pracovníků na stavbě mohou vykonávat pouze ti, kdo mají tvrdší základ. Kdo sem patří, ten si zaslouží nová trika Mission, která ukazují, že v této profesi je možné opravdu všechno.
Mají o všem přehled, najdou řešení, když ostatní ztroskotají – profesní skupina mechaniků každý den zajišťuje, že život běží bez nesnází. K tomuto umění je zapotřebí pracovní oblečení, které si těchto výkonů, vypadajících často jako z jiného světa, váží.
Jemné práce, design vnitřních prostor nebo ztvárnění povrchů – díky individuálním nápadům a realizacím proměňují malíři každý interiér v něco jedinečného a dopřejí tak lidem nádherná místa, kde se mohou cítit příjemně. Trika, která tyto hrdiny za to oslavují, proto byla již dlouho žádaná!
Idylické místo, harmonický obrázek uprostřed přírody a to všechno často vytvořeno z ničeho – každý den z nemožného vytvořit možné: to je zahradnictví a krajinářství! Tato trika a mikiny ukazují, že tato profesní skupina svým způsobem tvoří nové světy a každý den dokáže zvládnout nemožné mise.
Zemědělství je vášeň. Od náročné techniky až po vydatné práce na otevřeném poli. Každý den práce se živly – a někdy i proti nim: k tomu jsou třeba trička, která ukazují, že mimořádné mise se konají nejen ve vesmíru, ale také na polích naší Země.
Voda je jejich živel – ponořit se do nejrůznějších technologií a každý den řešit téměř neřešitelné situace: to je práce instalatérů, řemeslníků v sanitě a klempířů. Nyní je možné mířit vysoko s novým trikem Mission – protože i ve vesmíru by tato profesní skupina určitě odolala tlaku.

Zpátky do 90. let s work’n‘play: Opravdové legendy světa video her se ukazují se ctí na nových tričkách se skvělými retro barvami! Je jedno, zda hráč nebo řemeslník – zde se spojují nejskvělejší vlastnosti a vzhled zaručeně dosáhne vyšší (stylovou) úroveň!

Menu Produkty
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
4 / 4 zboží
dosažen max. počet pro tuto kategorii!
Pro přidání dalších druhů zboží odstraňte prosím alespoň 1 zboží z kategorie.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků
bylo přidáno do porovnávacího seznamu.
Přidat druh zboží
Pro porovnání výrobků je třeba výrobky přidat do porovnávacího seznamu.
Porovnávací seznamy
Porovnání výrobků